Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Preklady her do cestiny


Hexer

Recommended Posts

  • 5 months later...

Ano nektere jdou... zalezi jak je to uvnitr hry poskladane... zjednodusene se hra rozebere na soubory...a nektere obsahuji texty... ale treba v te zelde jsou texty roztrhane do spousty souboru... ale zase treba wii sport :) (to je srovnani jak .... ) tak ten ma texty hezky oddelene :) takze ten problem pocestit neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neak toto vlakno nezije :o(

jedine co sa mi podarilo najst je video jedneho typka co ukazal ako upravit hru

stiahol som si oba programy, ale neak som sa nedopracoval tomu text v hre ....

cez WIIScrubber som vitiahol neake ie subory co by mohli byt texty v hre, ale cez ten dalsi program mi nic nezobrazilo ako na videu.

len same 0011100011011011001111 atd ....

proste kodvane asi, a tu som skoncil ...

help niekto kto ma skusenosti, ci niekto kto hladal a nasiel nieco na prestudovanie ??

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem je ze kazda hra ma ty texty jinde... treba wii sport to ma v jednom souboru a to neni problem upravit (prectete si dokumentaci k formatum souboru je tam jednoduche kodovani a v hexa editoru je to skoro i citelne... jinak princip je pres pointery) ale treba nova Zelda to ma roztahane snad do stovky souboru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozes mi to prosim dat do reci mojho kmena ? :o) nakolko som sa v polovici stratil :o)

Pre prvy pokus by som chcel skusit Wii Party pre dceru ... tam by toho textu nemalo byt vela ...

Ak niekto mate tuto hru doma a viete ako z nej dostat text, upravit a hodit naspat ..

pls poradte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro info dival jsem se na to Wii Party... :) problem je ze jsou tam vsechny soubory jeste zkomprimovane (maji pak koncovky .lz ) normalne by to otevrel treba 7zip jeeeeeenze to by nebylo nintendo... pouzivaji vlastni upravu... takze nakonec jsem to jeste i rozpakoval pres softik na upravu DSkovych souboru...

A ted prichazi jedno velke ALE... tech souboru je tam 7000... v kazdem muze byt buh vi kolik dalsich... a ted v tom zkuste najit ktery z nich obsahuje text (a to jsem jeste nezkousel to pak zase zabalit a vsunout wiicku zpet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu