Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zamrzání s 560 Ti GTX


Wikin

Recommended Posts

AHoj

Mám týden novou grafárnu ASUS 560 Ti GTX OC a mám s ní takový problém

Při hraní COD MW2 na MAX settings mi prostě zamrzne obraz při hraní a nerozběhne se. Musím PC restartovat, dnes se mi to za 2 hodiny sstalo už 3x. Zvuk se zasekne ale přehrává se furt kde se zasekl, třeba furt přehrává střelbu.

D9ky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sasa.lohr - no do pr... ty jsi profík :D, má GTX560ti a používá Catalysty :D?

btw když se ti to vypíná nehází ti to modrý okno s Dumping Memory? to by totiž znamenalo příliš vysokej takt pamětí (aspoň mě se to tak dělo), jsou certifikovaný na 5Ghz, ale zvládnou míň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sasa.lohr - no do pr... ty jsi profík :D, má GTX560ti a používá Catalysty :D?

btw když se ti to vypíná nehází ti to modrý okno s Dumping Memory? to by totiž znamenalo příliš vysokej takt pamětí (aspoň mě se to tak dělo), jsou certifikovaný na 5Ghz, ale zvládnou míň...

to pise vzdycky....da se to zjistit podle souboru dole pri modry smrti.......tak se koukni az ti to hodi zase dolu...jakej soubor to vypise....a uvidis kde je chyba...

Takty mám Vcore na 1075, Engine 877 a Memory 4190DDR. Jinak mam OP 2GB RAM ddr2 800MHz, procesor AMD x2 6000+ 3,09GHz

ty ........to jsi docela dobrej ze provozujes takovou grafiku na takovy CPU...ani bych se nedivil kdyby to bylo CPU...a RAMky jsou taky docela spatny o proti ty grafice.....a ta deska s ty grafiky musi mit taky radost :D tady bych tu modrou smrt spis videl na sestave PC jako celku......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu