Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psx emulator, nevim si rady.


emosss

Otázka

Ahoj vsem, na cydii jsme si koupil psx4all, psx emulator. Co sem mel ve starem pc hry na psone, tak sme myslel, ze bych si naky zahral v ipodu. Dam hru do adresare. zapnu psx4all, hru tam mam, spustim a nic se nedeje. Na internetu jsem se docetl o nejakem biosu ci co. Trosku sme se v tom hrabal, stahl jsem teda ten bios, pres winscp ho dal do adresare v ipodu, ten stary jsem smazal a jak se pise na netu, prava biosu jsme zmenil na 755 a ulozil. Ale take nic, hra se proste nerozjede, ani prvotni animace. stahl jsme si tedy crashe bandicoon 3 z internetu vlozil do adresara, ale tahle hra take nejde. Kde delam chybu? dekuju za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ahoj nejsi sam ja mam ipad 1 5.1.1 a psx4all 4.0.10 ani 3.0.0 mi jedou hry ale nemaj ani jednoFPS FPS se pohybuje kdyz rychle klikam 1x/2x na rozliseni takze sem utratil 68 kc za prd :D zkousel sem to rozchodit vsema zpusobama a nic.. ale na starsi verzi Iosu by to jelo v pohode ale ja jsem linej udelat Downgrade

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu