Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vypalování her


kony1468626642

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
čau mohli byste mi poradit.na netu jsem našel plno navodu jak vypalovat hry na xbox 360 ale zatim my žádný nefungoval xbox mám flashnutý vypaluju přes imgburn na verbatim nebo memorex.

Takhle ti těžko někdo poradí...problému může být hned několik...Neuvádíš tvůj flash - třeba je ,,hodně starý...

Může být špatná vypalovačka (pokud si udělal vše podle několika návodů, mohlo by to být vypalovačkou).

Třeba máš nejnovější Dashboard (sry, neznám číslo :D) a nefunguje ti žádná hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

flash mam nejnovější byl sem tam cca před měsicem.1 ano ale ostatní ne tu jednu sem vypaloval na pc a ty ostatví na notebooku ale na pc to ted vypálit nemužu protože mi to z ničeho nic začalo psat že tam nemám ovladač na mechaniku a mohl by požádat o naký návod na vzpalování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Perfektní návod: http://console-forum.net/tema/86485-gt-vypalovani-vse-okolo-vypalovani-a-jak-spravne-vypalovat-lt?highlight=vypalov%E1ni+xbox

Jinak na hry teď musíš mít Dashboard 12625 (na staré ne). Máš ho?

Jestli máš nejnovější flash a vše jsi dělal podle tohoto návodu, nevím kde je problém..., snad jen pokud si nezkoušel hry s AP25, ty se myslím musí ještě v ABGX opatchovat...

Že by vypalovačka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu