Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Gambrinus ligu a za českou reprezentaci si letos ve Fifa 12 bohužel nezahrajeme, by mě zajímalo co je to za ♥♥♥♥♥y co o tom u nás rozhodujou, že museli zvýšit finanční požadavky!!!!

http://www.zing.cz/novinky/6326/fifa-12-bez-gambrinus-ligy-a-reprezentace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Český úřady a různý ''spolky'' jsou plná kok..tů takže nic překvapivého...a upřímně moc mi to nevadí jen bude méně českých hráčů v UT :/

ALE

výhoda že EA třeba přidá ligu ,třeba Argentinckou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak brazilská už tam je :)

JINAK

je tu někdo ke komu bych se mohl pridat do klubu?nebaví mě hrát s těma kryplama co nejsou schopný se držet svoji pozice...takže nemám možnost se zlepšit mám overall 79 na útočníkovy a podobný v záloze...ale pozici se přizbusobím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se znate, bez k nim. Chtel jsem ti nabidnout misto u nas, ale pokud mas hrace jen 75, tak to je opravdu malo. :( My bereme až 85+. Jeste jedna rada pro Rooney10, nemyslis, ze je formace 5-2-1-2 lepsi?

Ne to si nemyslim, na 5 beku hrajou jen buzny, nezalezi jaky mas overall, ale njak to snim umis,my hrajem ze srandy a neberem to tak vazne jak vy sasci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to si nemyslim, na 5 beku hrajou jen buzny, nezalezi jaky mas overall, ale njak to snim umis,my hrajem ze srandy a neberem to tak vazne jak vy sasci.....

Tak to v tom pripade ano, ja nenavidim prohravat, takze na 5 beku jedine, jak ty hackery ubranit :( Ale zase jsme v top 3 klubech v Cesku, možná top klub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to sakra je ...od včera mi nejdou EA servery píše to že momentálně nejsou dostupný...přitom rooney teď hraj UT a na FUT foru mi psali ze jim to jde do pi...a nejede mi to ani u skate 3

EDIT:tak teď už mi to jde )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu