Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

tak ty overally u těch barcelonských to je trochu výstřel ne, ronaldo 92 messi 95 to je nějakej vtip ne já měl zato že EA bere výkony z minulé sezony a to byl ronaldo mnohem lepší

přesně, nechapu jak muze mit ten retard messi 95, vzdyt on ma mit nad 90 jen akceleraci a dribling...neechápu.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

přesně, nechapu jak muze mit ten retard messi 95, vzdyt on ma mit nad 90 jen akceleraci a dribling...neechápu.:D

ale nejvíc jsem se zasmál u kolonky alves a sergio B vždyť ti umějí jen přelety/kotouly/válení.

měli by přidat kolunku simulování to by hráči B solidně vedli :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ronaldo byl minulou sezónu lepší?:D nejenže mu spoluhráči posledních 6 zápasů pomáhali k pichichi (měl 12 střel na bránu skoro každý zápas) když šel adebayor sám zastavil a čekal na kristinu...ale i přesto měl messi více gólů měl i 3x více asistencí...a ne není to tím že sem fanoušek barcy ale tím že se stačí kouknout třeba na goal nebo marcu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ronaldo byl minulou sezónu lepší?:D nejenže mu spoluhráči posledních 6 zápasů pomáhali k pichichi (měl 12 střel na bránu skoro každý zápas) když šel adebayor sám zastavil a čekal na kristinu...ale i přesto měl messi více gólů měl i 3x více asistencí...a ne není to tím že sem fanoušek barcy ale tím že se stačí kouknout třeba na goal nebo marcu

Tak to se mi líbí, až dáš 53 gólů za sezónu tak pak povídej o pichichi ok? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mi líbí, až dáš 53 gólů za sezónu tak pak povídej o pichichi ok? :)

co to meleš? ronaldo 49 messi 52 (ronaldo ma na marce 50 protože mu připsali gól tečovaný pepém)

pichichi má ronaldo ale to neznamená že měl lepší sezónu když má míň gólu i asistencí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to meleš? ronaldo 49 messi 52 (ronaldo ma na marce 50 protože mu připsali gól tečovaný pepém)

pichichi má ronaldo ale to neznamená že měl lepší sezónu když má míň gólu i asistencí

taky jde o to jak hraje ronaldo by se dalo říct táhne real za to messi musí s pomocí svých kamarádíčků (to neříkám že netáhne) letos to vidím na inviduální trofeje pro ronalda ale to je zbytečné se tu dohadovat kdo je lepší každý si bude tvrdit svoje (vidím že máš oblíbence messiho).:cheesygrin:

není ta hraje nějak zrychlená zdá se mi dost rychlá:blink2: navíc jsem rád že zůstal ten systém s těma dovednostma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu