Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Je přece každého věc, zda-li mu vyhovuje kvákání a poslouchání nesmyslů v headsetu, nebo zda-li mu vyhovuje hraní bez něj. :roll:

Tady ani není co dodat, ať si každý udělá obrázek na tvé vyjadřování sám. Zde je evidentní důkaz, že rozum zůstal stát stranou a inteligence se šla projít.

P.S. Neumíš-li své názory vyjadřovat slušně, nevyjadřuj je vůbec!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No já jsem se včera vrhl na FUT a mám dresy se sponzorem FIFA12(venkovní z bronzového balíčku), je to myslím nějaký japonský klub nebo tak něco.

Máte nějaký tip pro mě jako začátečníka s FUT jak vydělávat coinsy rychle :D. Za zápas toho dostanu málo maximlně tak na jeden bronzový balíček a k stříbrnemu bych musel jen šetřit :). Dik za pomoc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem se včera vrhl na FUT a mám dresy se sponzorem FIFA12(venkovní z bronzového balíčku), je to myslím nějaký japonský klub nebo tak něco.

Máte nějaký tip pro mě jako začátečníka s FUT jak vydělávat coinsy rychle :D. Za zápas toho dostanu málo maximlně tak na jeden bronzový balíček a k stříbrnemu bych musel jen šetřit :). Dik za pomoc ;)

no nejrychleji jdou conis prostě handlováním s hráči tzn. v akci koupím hráče levně, za chvíli ho dráž prodám :D ale chce to trpělivost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem se včera vrhl na FUT a mám dresy se sponzorem FIFA12(venkovní z bronzového balíčku), je to myslím nějaký japonský klub nebo tak něco.

Máte nějaký tip pro mě jako začátečníka s FUT jak vydělávat coinsy rychle :D. Za zápas toho dostanu málo maximlně tak na jeden bronzový balíček a k stříbrnemu bych musel jen šetřit :). Dik za pomoc ;)

Já jsem našel jenom korejskou ligu Sonata K-league, ale žádný bronzový dresy s FIFA jsem nenašel. Prosím, jaká je to liga a klub?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,jak si mam do hry vlozit vlastni hudbu nebo skandovani?Jde to nejak?:roll:

musíš mít v xboxu uloženou vlastní hudbu nebo chorály a skandování, pak v menu ve Fifa 12, najdeš vlastní hudba a skandování, přes to tam vložíš tu hudbu, nabídne ti to co máš uložený v xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš mít v xboxu uloženou vlastní hudbu nebo chorály a skandování, pak v menu ve Fifa 12, najdeš vlastní hudba a skandování, přes to tam vložíš tu hudbu, nabídne ti to co máš uložený v xboxu

Ok diky:)jeste by me zajimalo jestli jde nejak upravit mlady hrac ktereho mi najde skaut...myslim tim treba zmenit kopacky styl dresu apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahral jsem si vlastni hudbu do xboxe a ve hre se mi nic neobjevilo porad je tam polozka vychozi....

to je divný, když dáš vlastní hudba a skandování v menu, mělo by ti to nabídnout hudbu co máš uloženou v xboxu, mě to takhle u Fifa 11 šlo, u Fifa 12 jsem to nezkoušel, ale mělo by to být stejný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je divný, když dáš vlastní hudba a skandování v menu, mělo by ti to nabídnout hudbu co máš uloženou v xboxu, mě to takhle u Fifa 11 šlo, u Fifa 12 jsem to nezkoušel, ale mělo by to být stejný

to je divny teda nevim no nejde to:roll:...proste vlastni hudbu ve hre nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je divny teda nevim no nejde to:roll:...proste vlastni hudbu ve hre nemam
já to teda letos taky nezkoušel ale v loni mi to šlo. Letos jsem to dělal akorát v NHL, a tam musím vytvořit playlist aby se mi hudba ukázala v NHL, tak možná to tady bude stejné. (Playlist jde akorát vytvořit z hudby, co je na hudebním cd, takže si s tím musíš aspoň hodinu pohrát než to dáš dohromady). Snad jsem pomohl.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na chrály:

vždicky at do NHL nebo FIFY je vypaluju, ale dneska sem si stáhl balíček chorálů 500 mega největších týmů v Evropě a nechce se mi to zase vypalovat, navíc, bych musel u každého týmu zvlášť, aby se mi to nepomíchalo. Jde to nějak hromadně? Chtěl jsem to nahrát na flashku přes program Horizon, ale nešlo mi to překopírovat, domyslel sem si, že to nevezme asi mp3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu