Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Nahodou ta rychlost je super alespon maš čas na to co udelas a ne přeběhnout hřiště za 10 sekund.....Jinak s tou střelbou souhlasim.

stačí fifu hrát a časem není problém přemýšlet co bude...ale ta střelba je otřesná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Jeniczech Co kecas vole,mozna nanejvyse tak jako patch....česka liga uz je 3 mesice hotova akorat nemaj povoleni ji vložit do hry.
3 mesice ses hotovej tak ty.. Na novejch stats se dela pul roku.. Dvacateho byla uzaverka a ted s clovek teprve stara o dodatecne prestupy.. Nehlede na to, ze mam podpsanej kontrakt. ;) Nicmene ukaz zdroj informaci, kde si na to prisel, kontaktuji sveho nadrizeneho. A uvidime.. ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 mesice ses hotovej tak ty.. Na novejch stats se dela pul roku.. Dvacateho byla uzaverka a ted s clovek teprve stara o dodatecne prestupy.. Nehlede na to, ze mam podpsanej kontrakt. ;) Nicmene ukaz zdroj informaci, kde si na to prisel, kontaktuji sveho nadrizeneho. A uvidime.. ;)

Né že bych ti nevěřil ale máš nějaký důkaz nebo něco?já jen že na všech herních webech i na fifa.cz je napsáno že nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakubgaluszka .....on keca jak prase ,česká distribuce EA uvedla že Česká liga a Reprezentace uz je davno hotová a testovali ji,jenomže diky licenci do Fifi chtej 3X větší finanční požadavky.

Jeniczech a ty bys měl vědet že žadna GL nebude ,zdoje mas vsude na kazdy herni strance :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz nectu herni magaziny a ani jsem nebrouzdal, protoze jsem veskerej cas venoval tomu aby si kazdej mohl rict, ze na tom konecne dela nekdo, kdo tomu rozumi jsem z teto informace v soku.. Je me moc lito, ze se o necem takovem dozvim az z druhe ruky.. Davno uz sem presahl cas, ktery na to byl urcen. Kazdy hrac byl jako verna kopie, obliceje presne.. Je to obrovska skoda, ze zrovna tento rok.. Je to pro me nepopsatelne zklamani.. Nicmene se na tom pokracuje, protoze jak jsem jiz rikal, jsem vazan kontraktem.. Snad se ty nase lopaty z cr nakonec dohodnou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty si panečku odborník... Ty si nějakej tester? Že to máš tak všechno zmáklý?

co to meleš?

za 1.takovéhle drobnosti poznáš dle videa...

za 2.většina známějších hráčů co měli možnost tu hru zkusit mělo ten samý názor...barcaboy,kazooie,philphott...

Jinak tester ne ale mám pár zkušeností , fifu 10 sem měl možnost hrát před vydáním a to co sem viděl na videích sem si právě potvrdil při zmíněném hraní...a jinak to nebude u 12-ky...jak sem psal dle videa poznáš hodně a na všech videích ta střelba vypadá nerealisticky...na druhou stranu to má výhodu...ten tutorial phila bude na nic...a konečně nebudou kompilace gólů plný střel z půlky...

zpět k 12-ce ten engine má tolik chyb že to není pěkný...jak sem psal výš bude to samý jak první rok nhl s novým 'enginem' :D...ale mohlo to být horší :) uvidíme jak na tom budou gólmani a obrana...a doufám že upravý to přeceňování hlaviček to bylo letos hrozný ,většinou když sem prohrál tak jen kvůli gólům z hlaviček...(a nebyl sem sám...)

snad vychytají ty sračky v UT..například price fixery,škoda jen že nezabrání těm ♥♥♥♥♥♥ům co hrají 5-2-2-1 a v útoku mají ty nejrychlejší hráče

Jeniczech

ty děláš v EA?:)...jinak sice v tom určitě nejsem zaběhlý jak ty ale pochybuji že by se nějak stihli dohodnout...vždyť většina her jde měsíc/tři týdny před vydáním do lisovny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, delam.. Letos to byla moje premiera. Ale vse to pekne zustane v archivu jak za komousu.. Ja nevim kam ten nas fotbal speje.. Misto toho aby byli radi, ze se o nej nekdo zajima, tak vymejsleji blbosti.. Kdyz si tak nejak v hlave spocitam, na kolik tenhle rok ea vysel a nakonec z toho nic nebude.. Takovahle vec se da skoro nazvat podrazem. Pravdepodobne ea diky tomuto kroku zaradime po bok ruska, polska a dalsich zemi, kde si fotbalove asociace mysli, ze prave ta jejich soutez je to terno.. Pri tom nas fotbal je na tom nejhure za poslednich deset let.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Demo PES je venku, hral jsem to na PC a musim rict ze peknej humus, totalni arkada, nerealny pohyby... :blejt:
nojo zaujatost proti PES ;) :) náhodou je to úžasný ale nebudu se tady o tom bavit když je to topic o Fifě. A ktomu je to nějakej 80% build, takže finální verze bude ještě o něco málo lepší
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak před pár chvilkami jsem dostal vyjádření přímo od mého nadřízeného.. Momentálně je situace takřka beznadějná.. Podmínky, které požaduje Česká strana jsou naprosto mimo mísu.. Navíc už prakticky není čas na změny.. Takže tak no. :(

BTW. musím říct, že ten letošní ročník pes vypadá nádherně.. Skoro mě to připomnělo ty nejlepší časy zpátky v dobách pes 3-5.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.livestream.com/electronicarts/video?clipId=pla_fc4c25fa-b111-41a5-b5ee-4258c4953317&utm_source=lslibrary&utm_medium=ui-thumb

At about 34:38 Rutter says at the time he left for GC the FIFA 12 developers were makin 300 changes a day... Is this news worrying or encouraging to you? hopefully we see some marked improvement.. e8a506dc4ad763aca51bec4ca7dc8560.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu