Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

no tak jsem si demo ted zahral, no a co rict. Mam takove smisene pocity, opet chyby, ale zaroven i dost vylepseni. Ty kontakty a pady jsou hodne neprirozeny, golmani jsou naprosto mimo a skacou uplne jinym smerem nez maji, prihravky opet nejdou tam kam maji. A pohyb hracu, at uz v utoku tak i v obrane je casto naprosto bez znamky inteligence. Rozhodci pisknul penaltu proti me, i kdyz se vubec nic nestalo.

Ale na druhou stranu zase mi prijde, ze ta hra ma hrozne podobny pohyb hracu bez mice i s micem jako PES 2008, a ten mi prisel hodne dobry, ale celkove se EA hodne priblizilo realnemu fotbalu. Zda se mi, ze hodne tu hru zpomalilo, braneni uz neni pro deti, uz nestaci drzet jen (B). Strely jsou zlepsene, prihravky konecne prihlizi k tomu, kolik to namacknu. Me to teda osobne prijde jako velika zmena oproti 11. Navic uz ani moc nefunguji ty milimetrove presny LB+Y prihravky, coz je jedine dobre. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ko.....k*ti líný...tohle miluju radši než použít hlavu a dát 2minuty svého ''drahého'' času tak spamovat v topicu.

http://www.xbox360iso.com/multi-upload-fifa-t458151.html

když sem psal svůj post tak to na týhle stránce nebylo, sleduju jí pravidelně tak si ty ko..ty odpusť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsem si demo ted zahral, no a co rict. Mam takove smisene pocity, opet chyby, ale zaroven i dost vylepseni. Ty kontakty a pady jsou hodne neprirozeny, golmani jsou naprosto mimo a skacou uplne jinym smerem nez maji, prihravky opet nejdou tam kam maji. A pohyb hracu, at uz v utoku tak i v obrane je casto naprosto bez znamky inteligence. Rozhodci pisknul penaltu proti me, i kdyz se vubec nic nestalo.

Ale na druhou stranu zase mi prijde, ze ta hra ma hrozne podobny pohyb hracu bez mice i s micem jako PES 2008, a ten mi prisel hodne dobry, ale celkove se EA hodne priblizilo realnemu fotbalu. Zda se mi, ze hodne tu hru zpomalilo, braneni uz neni pro deti, uz nestaci drzet jen (B). Strely jsou zlepsene, prihravky konecne prihlizi k tomu, kolik to namacknu. Me to teda osobne prijde jako velika zmena oproti 11. Navic uz ani moc nefunguji ty milimetrove presny LB+Y prihravky, coz je jedine dobre. :D

LB+Y funguje bohužel stejně...a nevím na co hraješ já tam měl teď world class a problémy co píšeš tam nemám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LB+Y funguje bohužel stejně...a nevím na co hraješ já tam měl teď world class a problémy co píšeš tam nemám :)

Ja hraju na legendy. Tak ja nevim, me se to LB+Y nedari, vzdy to leti nekam jinam. Az si dam proti brachovi, tak poznam rozdily mezi 11 a 12 velmi snadno. :D Ale pujde zase o zvyk, ale me se to teda zda o dost jinaci nez Fifa 11. Ja jsem nemyslel Fifa vs. PES, ale ze Fifa 12 ma hodne podobny styl nabihani i kontroly mice jako PES 08. Spis me tu stve, ze se nevraci obranci, oni se chlubili, jak to ma mit nejaky super pohyby. Ale na me bezeli dva hraci na dva a zbyli dva obranci se otocili a utikali nekam na pulku, misto toho aby se vratili. :( To same, kdyz centruju, tak se zaloznici otoci a do vapna nenabehnou. :(

Jinak mas pravdu od pes 08 tu souboj neni. PES se vydal cestou priblizeni realneho fotbalu, zatimco EA slo cestou simulatoru s trochu arkadovymi prvky. Timto nerikam, ze je neco lepsi. Obe ma sve pro a proti. I kdyz ve Fife 12 je tedy velke zlepseni smerem k realnemu fotbalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro evo poráží fifu pouze v grafice(obličejů převážně) nic víc... gamplay a animace (:D) jsou za ní.
OK za půl hoďky budu mít stažený demo Fify na PC, snad to co nejdřív vydají na PSN, a někdy kolem půlnoci by mělo být demo Pro Eva, skvělej den :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím zkus na to vypracovat referát ;)

ty máš něco s mozkem?...napíšeš že to bude ''tuhej souboj'' pak že vyjde demo a to je vše...a pak se snažíš přetvařovat jak si nad věcí a psát vtipy...bože...to je diskuze jdi už A JESTLI mi chceš odpověd zase nějakou vtipnou reakcí tak PM děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu politiku taky chapu...Je preci spravedlive aby clovek co si plati to mel driv nez clovek,ktery si to neplati.:)BTW. EA s tim nema nic spolecneho o tom rozhoduje MS.EA demo poskytne MS a to se rozhodne co stim udela.

Pokud nechces cekat,tak si to stahni z netu,nebo si porid gold.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám za sebou 4 zápasy, hra je udělaná po grafický stránce super hratelnost šla taky nahoru, mám lehčí problémy s obranou pořád si zvykám na ovládání, úroveň soupeře se zdá vcelku dobrá AI dělá taky kličky,líbí se mi že aut se dá rozehrát prakticky hned co míč spadne za lainu, co musím vyzdvihnout že rozhodčí píská rovinu :D

celkově se mi líbí všechny nový enginy který sou poznat, mám jeden dotaz píská už rozhodčí hraní rukou? pokouším se o zasažení míče při skluzu rukou a nic

stala se mi zajímavá věc soupeř běží do útoku a na hřišti se mu válí hráč nepíská nic, po sebrání míče jdu do proti útoku a rozhodčí přerušuje hru, maj to vymakaný :D soupeř mi pak v rámci fair play vrací míč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu