Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

co je tam nejhorší je ten 'impact engine'' za celou dobu (i v EA) jsem viděl jen 1 realistický pád :D zbytek hrůza...a když už někoho trefím tak abyspadl a udělá nějaký realistický tvrdý přemet...tak hned vyletí na nohy a utíká dál :D...

ale co se mi líbilo je to ''poznávání místa kam ho kopnu'' například ibrahimovič centroval a já ho s alvésem (pomocí X(u vás B))trefil do stehna ve výskoku(místo toho abych odebral balón)a on se svíjel na zemi a držel si přesně to samé stehno :) nakonec střídal...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od PES3 jsem srdcař do serie "PES",ale uz vysli obě dvě dema,neodolal jsem a stahl si obě dvě ,zapl fifu a ten pokrok EA ve fifě je takřka nemožný,letos si koupím určitě jako první fifu co jse mi nikdy nestalo! Skoda jen Konami že si neumi obstarat pořadne věci aby to byla pořádná simulace fotbalu (=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FIFA je totalni simulace, zadny braneni jednim tlacitke, tactical defending je neskutecna vec! Miluju to ! :)

Jeste si musim vyzkouset demo PES. Ale Fifa udelala obrovsky krok kupredu. Presne, jak rikas. Stezoval jsem si predtim na to "detske ovladani", ale to ovladani obrany je hodne dobre a konecne je to mnohem tezsi. Akorat sem tam se nevraceji a nenabihaji hraci tak jak maji. :( Kdyz souper bezi treba 3 na 2, tak ostatni hraci kolikrat stoji a nebezi zpet nebo dokonce bezi do utoku. To same, kdyz jdu na centr, tak se mi hodnekrat stalo, ze se nabihajici hrac otocil a utekl nekam pryc. :(

to jakubgaluszka: ten impact engine je chvilema dost divny, treba kdyz jsem hral tak souper vystrelil, Tevez uskakoval do strany, muj Subotic skakal do strely, naprosto jemnounce liznul Teveze nohou, ten ani nespadl ani nereagoval, ale rozhodci pisknul absolutne nesmyslnou penaltu. :(

Ale celkove je Fifa hodne dobra, tak jen se modlit, aby konecne EA pouzilo jiny Engine na vyhledavani souperu a celkove dali dohromady vsechny problemy s onlinem. A myslim, ze to bude hodne dobra hra. Fifu kupuju urcite, asi hlavne kvuli FUT. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si nemyslím :?

tak ačkoliv ti nehci brát názor tak to tak prostě je...stači se kouknout pořádně většian pádu je nerealistická(+po drsnym faulu hráč vyskočí jak srnka a běží dál...nebo začne padat realisticky a pak nereálně spadne apod...)+bugy...a ai je marná...například to co psal borec...+třeba že já běžím do útoku a záložnici se plouží...plus na letošní AI je že lépe kreje LB+y a Y nahrávky

Nebude snad potřeba novy update na dash?

nechápu proč se ptáš všechny hry od (drivera?)chtějí nový dash...spíš je otázka jestli to budeme moci vůbec hrát kvůli xgd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ačkoliv ti nehci brát názor tak to tak prostě je...stači se kouknout pořádně většian pádu je nerealistická(+po drsnym faulu hráč vyskočí jak srnka a běží dál...nebo začne padat realisticky a pak nereálně spadne apod...)+bugy...a ai je marná...například to co psal borec...+třeba že já běžím do útoku a záložnici se plouží...plus na letošní AI je že lépe kreje LB+y a Y nahrávky

nechápu proč se ptáš všechny hry od (drivera?)chtějí nový dash...spíš je otázka jestli to budeme moci vůbec hrát kvůli xgd

XGD tu raději nepleť :-D polovina lidí nebude vědět vo co go :-D Přiznám se že jsem od malička větší fanda pes, ten jsme začli hrát ve velkém už na PS1 konkrétně pes2. Minulý rok jsem zkusil začít hrát fifu 11 jelikož mi kámoš říkal že přešel z peska na fifu ale stejně si nemůžu pomoct že je fifa stále v některých věcech za peskem dost pozadu. Co mě nejvíc štvalo ve fifě 11 bylo že když hráč střelil před dvackou bombu která letěla dost dobře, tak ve fifě to golman vždy chytl.A nebo když střílíš placírkou nebo technickou střelou,skoro vždy dáš kasu :-( jinak musím uznat že fifa se za posledních pár let změnila kupředu.Uvidíme tento rok jak to dopadne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ačkoliv souhlasím...gólmani by mohli chytat víc technických střel...neřeknu nějaká precizní spojená s padáčkem a zatočená ale normální...

ale i bomby poštějí až až :) je to spíš o cviku...dej fifě čas :)

BTW: momentálně není opravdu věc v které by fifa hodně ztrácela(jestli vůbec)pes jde dolů nevím co v konami dělají...ale měli by se rpobudit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stáhl jsem si demo a jsem naprosto unešen...nevím jestli to přijde jenom mě, ale zdá se mi, že i grafika se trošku zlepšila, obraz je takovy dynamičtější. Hrál jsem tedy sice pouze jednu hru, pak jsem odešel pryč, ale i tak si mě styl hry získal...FIFA 11 byla skvělá, ale teď šla hra opět dopředu...bohužel nemohu přidat názor do Flame ohledně PES vs. FIFA, protože jsem PES přestal hrát po dílu 2008 (ten byl dobrý, novější už stály za kakanec).

Jinak myslím, že nereálné pády hráčů a směšné pohyby budou časem vychytané a i tak nás čeká náser super online zápasů...už opravdu půjde o styl hry :D konečně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem jen nepochopil, proc se da ten tactical defending vypnout. Navic se da jeste zapnout to noobske ovladani z drivejska. Proste nechapu, EA me proste nikdy neprestane udivovat :( To jako si to staci prepnout a mate oproti souperi obrovskou vyhodu. :(

Jinak opravdu se konecne Fifa stava mene arkadova. :) Konecne je potreba ty hrace ovladat, ne se spolehat na autopilota. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem jen nepochopil, proc se da ten tactical defending vypnout. Navic se da jeste zapnout to noobske ovladani z drivejska. Proste nechapu, EA me proste nikdy neprestane udivovat :( To jako si to staci prepnout a mate oproti souperi obrovskou vyhodu. :(

Jinak opravdu se konecne Fifa stava mene arkadova. :) Konecne je potreba ty hrace ovladat, ne se spolehat na autopilota. :)

no já doufám že se bude hrát online s tím taktickým! :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat , anglický dabing v 2012 krom českého tam asi bohužel nebude že? Minulý rok myslím že nebyl. Musel jsem si stáhnout právě anglickou klasickou verzi protože ten český dabing byl srandovní...

Na výběr na jednou disku mezi českým a anglickým dabingem bohužel nebude. Pouze na PC a PS3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem jen nepochopil, proc se da ten tactical defending vypnout. Navic se da jeste zapnout to noobske ovladani z drivejska. Proste nechapu, EA me proste nikdy neprestane udivovat :( To jako si to staci prepnout a mate oproti souperi obrovskou vyhodu. :(

Jinak opravdu se konecne Fifa stava mene arkadova. :) Konecne je potreba ty hrace ovladat, ne se spolehat na autopilota. :)

ono to buď bude povinně zaplé a nebo to bude vyhledávat hráče se stejným nastavením

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LT+centr=rabona

RB+A=různé variace patiček dají se využít i jako střela když máte před sebou prázdnou bránu :)

LT+střela=nůžky/patička ve vzduchu apod...

vše je o načasování... :)

jen aby věděli ti co nevěděli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu