Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

v tomhle nemam prehled,ta teda vyjde kdy? myslim ta anglicka pal...ulet je to demo je normalne cz aj atd pohromade a normal hra daji k cestine naky rusaky a polsky..jak kdyby nekdo umrel kdyby to tam dali vsechno..nejde mi o komentar ale vzdycky se mi hraje lip sezona s cestinou navic tedka ta promakanejsi ikdyz anglicky samozrejme umim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja stojim hlavne o aj a spanelstinu takze tak,pockam mozna na consolastope .

o aj a ? ... to tě někdo píchl špendlíkem do prdele ? :lol:

ted ctu vasi diskuzi...ta verze usa nejede i kdyz mam nej flash a db...? jde to docela pomalu,tak to asi skrecnu a pockam co se vyvrbi...:) cz nechci to je hnus..hlavne aby tam byla anglictina..taky se nemuzu dockat..:)

ne, to je NTSC verze, potřebuješ PAL, nebo REGION FREE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v tomhle nemam prehled,ta teda vyjde kdy? myslim ta anglicka pal...ulet je to demo je normalne cz aj atd pohromade a normal hra daji k cestine naky rusaky a polsky..jak kdyby nekdo umrel kdyby to tam dali vsechno..nejde mi o komentar ale vzdycky se mi hraje lip sezona s cestinou navic tedka ta promakanejsi ikdyz anglicky samozrejme umim.

věř že tam stejně ta AJ nebude tolik potřeba .)...nevím tak do neděle by mohla Eng verze být.. a česká cca den až 2 po ofiko vydání.-..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano o season tiketu se vý...ale nejsem si jistý jsetli už se vý jak z toho dělat iso...ale tak či tak počítejme že dnes/zítra :)

BTW: PC verze je venku...zatím to jde fakt stejne jak minuly rok

xbox ntsc

Ps3

Pc

xbox pal špatný jazyky

xbox pal eng

xbox pal cz

až mě to straší :::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

torrenty jsou strašný svinstvo...

BTW

na torentech to bude ve stejnou chvíli jako normálně.

co je na lincích nepohodlnýho?:Du torrentu stáhnes a otevřeš v downlaoderu,u linků dáš ctrl + c a ono se to samo dá do downloaderu

já to stahuju z WF kvůli S-R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty linky pokud nemas premium nbo gold tak se stahujou vetsinou jeden na stranku/hodina,pul hodina jedinej kvalitni server kterej kdy byl je rapidshare tam se premium oplati jinde ne,fileserve,filesonic atd je hrozna sracka s prominutim,sice existujou downloadery co umi obejit tu cekaci dobu ale stejne torrent nahodim do klienta a pokud je tam dost lidi (jakote na fife bude hafo uz po chvilce) tak to do pul hodky mam a je po starosti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viděli jste dnešní díl Re-play ? byla tam recenze na Fifu 12, dali jí 8/10

Koukáte na tenhle podprůměrnej pořad? to snad nemyslíte vážně.Desetiletý děti by udělali lepší pořad...Samotnýmu RE-PLAY bych dal tak 1/10 takže soudit podle toho takhle skvělou hru je fakt nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu