Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

TAK JAZYKY

English (default)

Japanese

German

French

Spanish

Italian

Polish

Russian

TAKŽE ŠPANĚLŠTÍÍÍÍNA TAM JÉÉÉ

Poměrně rychle se dá part sosnout i z CZshare na free...300Kb/s ...

SOUHLAS

a zároveň v Jdownloaderu to dokáže stahovat i 10 linků najednou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám sice zítra školu do 13:30 ale i tak :D (jsem an nástavbě a většinu času mám od 7 do 13/14 :D)

ale i tak to utrpení :/ čekat...hlavně jakou mám radost že můžu hrát UT

jinak abys chápal fifu jsem si plánoval koupit...pak jsem dostal ban a řekl si kašlu na to a koupil jsem si boty a teĎ jsem dostal unban a už nemám prachy :D...a když jsem si chtěl objednat MSP tak jsme zjistil že dostanu :D

Hele, já jsem taky dostal banán(vtěch dnech srpen-září) a už mi ho taky zrušili. Zatím jsem ale žádné body a gold účet nedostal. Jak víš že dostaneš to dostaneš, případně kdy by to tak mělo být?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK JAZYKY

English (default)

Japanese

German

French

Spanish

Italian

Polish

Russian

TAKŽE ŠPANĚLŠTÍÍÍÍNA TAM JÉÉÉ

SOUHLAS

a zároveň v Jdownloaderu to dokáže stahovat i 10 linků najednou :)

chlape v te Rrod verzi? tam pisou eng,dutch a neco este jen :O

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, já jsem taky dostal banán(vtěch dnech srpen-září) a už mi ho taky zrušili. Zatím jsem ale žádné body a gold účet nedostal. Jak víš že dostaneš to dostaneš, případně kdy by to tak mělo být?

Protože MS ''odškodní '' všechny kterých se to týkalo a bylo tam že do pár pracovních dnů se to připíše/příjdou kódy v messages.a že nemusíme nci dělat jen počkat

Poměrně rychle se dá part sosnout i z CZshare na free...300Kb/s ...

ano tohle je výpis přímo z ABGX :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V online nefunguje klasické bránění...

Rooney online s tím můžeš kdykoliv.

MS za tohle už nebanuje/nemůžeš protože nezjistí jestli máš novinářskou kopii /netestuješ apod...vydali zprávu na tohle téma

MU je lepší dáš to do Jdownloaderu a jede link cca 1-3 mega. :)

takže UT online-ranked nebo turnaje jsou s TD? A uz je kdispozici Online Pass?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakubgaluszka: chtěl jsem se zeptat, jak to je s tim banováním. Koukám, že máš flash hraješ palenku a jsi normálně online..když jsem si kupoval xbox, tak jsem slyšel, že když vlezeš na online a máš flash, dostaneš po čase ban. Ale vidím, že normálně hraješ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže UT online-ranked nebo turnaje jsou s TD? A uz je kdispozici Online Pass?

Pokud je mi známo OP je k dizpozici vždy protože když tu hru spustíš řekne ať to zadáš nebo koupíš nebo využiješ týdení trial.

ano všechno online je TD:)

BTW:

ČAS STAHOVÁNÍ 43MINUT :D :P...ale hrát to dnes nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je mi známo OP je k dizpozici vždy protože když tu hru spustíš řekne ať to zadáš nebo koupíš nebo využiješ týdení trial.

ano všechno online je TD:)

BTW:

ČAS STAHOVÁNÍ 43MINUT :D :P...ale hrát to dnes nebudu

díky, konečně nebude záležet jaký má kdo tým ale aspoň bude vidět kdo co umí! 8) já to mám stáhle do rána :) dojdu ze školy 14:30 valím do posilky a potom až večera pařit ! :D 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D já do fitka přestal chodit nedávno :D ...chodím často do práce(stěhování) takže není čas a i tam se člvoěk nadře a udrží se :D...

No tak TD to udělá jenom těžší a na týmu bude stále záležet ,myslím tím ty ♥♥♥♥♥y s 5-2-2-1 a lennon/young/welcott...

ale tak já vždy hraji s LdB 4* a potkávám dost nadupaný týmy a často dostanou...ale znáš to tým nedělá hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, už to chápu fanoušek Barcelony, měl jsem si dříve všimnout, že má v ikoně toho skřeta-zakrnělého a nebude reagovat na Sergio Ramose. Tragéd katalánskej.

Jo ty si Sergio ramos?aha...

nereaguju na tebe protože si ♥♥♥♥♥♥ :) stačí použít hledání a odpověd nalezneš tohle je topic o fifě. a nespamuj tu tragéde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakubgaluszka: samosebou, že bych odpověď našel také někde jinde, ale od věci to určitě na této diskuzi nebylo. Jinak se tvému chování po zjištění co jsi za fanouška nedivím. Barceloně v poslední době fandí drtiva většina tragédu.
¨¨

Bože bože...

1.v této diskuzi je to úplně od věci.. fifa x ''jak hrát pálenky na live''

2.kdo komu fandí je absolutně nepodstatné

3.barcelona pro mě není fandění ale láska fandím ji už 9 let což je vesměs půlka mýho života.

4.registroval ses tu v posledních dnech máš 6 postů a budeš mi tu říkat co jsme za člověka...paráda

5.JESTLI JEŠTĚ CHCEŠ PSÁT MOUDRA PM tady pouze spamujem.

BTW: než začneš ano na Camp Nou jsme byl celkem 6x takže ne nejsem ''kde jaký nový fanoušek''

Drogba jsem viděl za 80k BIN, takže počítám kolem 70k BIN bude... :) to se mi líbí...je to pán... 8)

lukaku drogba

trošičku powaaaaa utok :D...síla 90+ :D

Jinak se mi líbí jak každý teď kupuej třeba neymara za 30+ tisíc když tak za týden dva bude stát sotva půlku 84 není tak vysoký takže v balíčcích bude často :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

¨¨

Bože bože...

1.v této diskuzi je to úplně od věci.. fifa x ''jak hrát pálenky na live''

2.kdo komu fandí je absolutně nepodstatné

3.barcelona pro mě není fandění ale láska fandím ji už 9 let což je vesměs půlka mýho života.

4.registroval ses tu v posledních dnech máš 6 postů a budeš mi tu říkat co jsme za člověka...paráda

5.JESTLI JEŠTĚ CHCEŠ PSÁT MOUDRA PM tady pouze spamujem.

BTW: než začneš ano na Camp Nou jsme byl celkem 6x takže ne nejsem ''kde jaký nový fanoušek''

lukaku drogba

trošičku powaaaaa utok :D...síla 90+ :D

Jinak se mi líbí jak každý teď kupuej třeba neymara za 30+ tisíc když tak za týden dva bude stát sotva půlku 84 není tak vysoký takže v balíčcích bude často :D

http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#iFgGHQz2bbuDM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Místo deseti komentářů, ve kterých se snažíš ukázat jak jsi nad věcí a že rozdíl 2 200 příspěvku hraje jakousi kastovní rozdílnou roli mezi náma dvěma, jsi mohl odpověďet na můj dotaz. Na který, teď již od tebe pochopitelně odpověď znát nechci.

2. To by mělo být, ale hledal jsem diaknózu tvého tragického chování.

3. Nerozumím větě, přepisuji: "barcelona pro mě není fandění ale (láska) fandím ji. Myslím, že ji nerozumíš ani ty sám.

4. Že jsi se po tak krátke době co tady jsem, prezentoval tak jak ses prezentoval je tvůj problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu