Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Přihrávky jsou úplně v pohodě.

Ti, co tady nejvíce vykřikují, že přihrávky jsou špatné, by se v první řadě měli zamyslet nad tím, že chyba bude buď v jejich nevyhovujícím nastavení v ovládání (mám nastaveno tak jak chci a není problém), potažmo v jejich neumu hrát tuto hru.

Za sebe můžu říct, že přihrávky lítají přesně tam, kam chci. :)

Jsem opět spokojen z nového fotbalu od EA, je to zase krok dopředu a rok je co hrát, bomba! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ani nemel, kdyby se me prenesl, tak uz mam skoro vsechny uspechy a hrace na maximum. :D Mam ji od kamarada z EA zadarmo, jinak bych si ji nikdy neporidil. :D Romiku a uz si hral online?

EDIT: Tak a konec FUT, uz ho nehraju, rychle se pokusim ziskat z nej achievementy a uz nikdy. Ted jsem odehral a prohral finale turnaje (jiz po pate). Drzeni mice 76%, 17 strel, 0 golu. Souper: 24% drzeni mice, 0 strel, 1 gol. Opravdu peckova hra. :D 89 minut ho totalne drtim a trefuju jednu tyc za druhou, nebo jeho brankar chytal naprosty nesmysly, on pak vysteli z vapna, trefi obrance do zad a odraz do brany o tyc. Od ted uz hraju pouze se zapnutym rekorderem. Me je skoro do place z toho, co mi ta hra provadi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, hraju jenom online, tady je moje score karta http://www.easports.com/player-hub/360/ChattyFc :)

jinak k tomu co pises nize... o tom je fotbal, a proto te to tak bavi a budes to hrat znovu a znovu, dokud nevyhrajes :) a pak posilen uspechem budes opet hrat :)

jinak ten ultimate team vubec nehraju, nebavi me se o to starat, chci jenom hrat s vyhovujicim tymem a taktikou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si dodělal Bronzovou anglii :)

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#foLsmbbobbxEB

Akinfenwa je jeden z nejsilnějších hráčů ve hře 97!!!

a vydělal 35 000 :)

ještě chci koupit Osborne-a jeden anglický obránce 81 pace což se parádně hodí proti LB+Y

a Reid-a minulý rok RW a dost jsme si ho oblíbil letos ST :)

ale rychlí stopeři jsou drahý no...ještě v 4-3-3 pearce mě stál 5000,ale stojí za to :)

no a teď si ještě vydělám prachy a začnu si pomalu budovat LbB :)

Jinak jsem se za 30 matchů setkal 1 s něčím podobným jako ''nadržováním''(minulý rok to bylo 1000x horší) takže už snad bude nějak tak fuč.(i podle ohlasu na ea forech) a to jsem hrál i proti slabším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne, hraju jenom online, tady je moje score karta http://www.easports.com/player-hub/360/ChattyFc :)

jinak k tomu co pises nize... o tom je fotbal, a proto te to tak bavi a budes to hrat znovu a znovu, dokud nevyhrajes :) a pak posilen uspechem budes opet hrat :)

jinak ten ultimate team vubec nehraju, nebavi me se o to starat, chci jenom hrat s vyhovujicim tymem a taktikou

Promin, ale me to teda nebavi. Radeji pujdu hrat obycejne 1 na 1, protoze tam nic takoveho neni. Me ve FUT bavi skladat tym, ale hrani je proste demence. Hra pokazde brutalne nadrzuje jednomu z hracu. Treba semifinale toho turnaje, vyhral jsem 5-1, souper nedal vic jasnejch sanci nez ja v tom finale, zatimco ja z 5 protiutoku dal vsechno. :( Kdyby to bylo aspon fer a prohral jsem fer, nereknu nic. Ale abych netrefil 5x uplne prazdnou branku mi prijde dost trapny, navic par tycek k tomu. :( Kdykoli prohraju, tak souperi pogratuluji, ale copak ted je k cemu gratulovat?

Jinak jsem se za 30 matchů setkal 1 s něčím podobným jako ''nadržováním''(minulý rok to bylo 1000x horší) takže už snad bude nějak tak fuč.(i podle ohlasu na ea forech) a to jsem hrál i proti slabším.

Tak to ti opravdu zavidim. Ja bohuzel vzhledem k memu tymu: http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#c1HUzwkfbbxsb

se s tim nadrzovanim setkavam porad. A kolikrat proti tomu opravdu nejde nic delat. Ve Fife 11 jsem to vzdy ukopal na 1-0, ale tady to nejde.

Vidim to na prodej Podolskiho a taky si koupit tym jako mas ty. :) Mas to pekne poskladane :) 4-3-3, rychla kridla a tank doprostred.

kdo hrajete online, hodte sem svuj gamertag, at muzeme zahrat icon_smile.gif

Pridej si me, i kdyz ted hrat nemuzu, protoze mam nejaky poskozeny soubor s muzstvy, takze nemuzu hrat Head-2-Head. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný no tohle bohužel člověk musí překousnout ale koukal jsem měl si 17-1-7 cože je paráda :)...já právě proto moc nehraji turnaje když už se dokopu do finále potkám tam někoho 5-2-2-1 a v předu samý 90+ pace hráči :/

k týmu já do ''IF'' hráčů moc nejsem,protože když už jsem si nějakýho koupil nějaký viditelný rozdíl (kromě ceny)jsem nepocítil...ale letos vypadají krásně ty kartičky :D...být tebou bych ho asi prodal..a udělal třeba ty anglány,výhoda je že potkáváš bronzový týmy a hlavně teď potkávám samý co začínaj (a v pátek jich bude ještě víc :D) takže oni mají pomalý hráče různě přeházený apod...a já tam vlítnu s týpkem co má 97 sílu a odstrkuje je na všechny tribuny :D

jestli mohu poradit dej se do toho co nejdříve protože třeba ti stopeři budou po pár týdnech stát dardu...jsou to totiž nejrychlejší bronzový anglický CB...a ten 81 toho sem tam viděl 2x :/ teď tam žádný není :/...

ale snad všichni se dají sehnat kolem 500-1500...až teda na ty CB... a křídla,ale je to o čekání já si teď místo osborna ten rychlí cb (81) chtěl koupit nějakýho trošku pomalejšího protože ještě není ani na marketu :( a sehnal jsem forbse (78 pace) za 950 je to třetí nejrychlejší anglický cb (bronzový)

Přemýšlím na IF carltonem anglický St 70 shooting 71 heading...a zbytek průměr...(69 pace) dá se sehnat pod 20k a je to první bronzový IF hráč...čili časem by mohli mít mega hodnotu :D(50k cca) ať už kvůli poptávce nebo kvůli pricefixerům jenže bych rád viděl nejdřív jeho staty :/ a nikde nejsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenapsal jsi gamertag ale :)

vzdyt ho mam v podpisu :D mam ve friend listu posledni volny misto akorat pro tebe :D GT: biggestborec

k Jakubovi: jj, ty totiz hrajes obyc. zapasy. Ty jsem hral 2 nebo 3 a vsechny vyhral, tam ta hra nenadrzuje. Ale ty turnaje to je peklo. Ja umim uznat, ze jsem horsi, kdybych prohral 10-0, reknu si, to jsem ale debi|. :D Ale ja jsem vlastne nic spatne neudelal. Sel jsem asi 10x sam na branu, ale proste to opravdu neslo. A stalo se mi to dnes 2x, dohravany turnaj ze vcera ve finale a i dnes ve finale, obe prohry.

Jinak mam 85k coinsu, takze neni problem ten tym postavit. :D Podle meho muj hlavni problem je v tom tymu, jeste jsem na onlinu totiz nepotkal nikoho s lepsim tymem nez mam ja. Ale hlavne ten UT je uplne divnej, ja mam prumer tak 5 vstřelenejch golu a tak 3 inkasovany. Kdyz si vzpomenu na Fifu 11, kde jsem v UT nedostal treba ve 3 turnajich v rade gol. :D S tim rozdilem mas pravdu, staci porovnat IF Podolskiho a normalniho, jsou skoro stejni.

Nejhorsi na tom je, ze ta hra ma sice hodne, hodne chyb, ale opravdu se mi libi. Konecne je to tezsi branit atd. Ale to nadrzovani mi tu hru strasne kazi a hlavne jsem se na UT strasne tesil, ale tohle mi to za ty 3 dny pekne znechutilo. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten konec naprostej souhlas mám chvíle kdybych rozbil ovladač kdy ji posílám do bůh ví kam...ale pak se i povede zápas a vše je ok :D...posledně jsem vyhrál 9-0 a ''tank' dal 4 góly :D...ale tak táleží od hráče stalo sem i že jsem párkrá nedostal ani gól :)

fakt jestli mohu poradit udělej bronzový tým...budeš hrát proti těm co vlastně teď začali a za 1.užiješ si pár dost krutých zápasů pro protivníka :D viz 9-0 a za 2.rozehraješ se :) proto jsem nejdřív dělal na bronzových a teď dělám na LbB gold:)

Jak si sehnal 85 tisíc ?:O já si říkám jakej nejsem borec že jsem udělal 35 :D:)

hrozně naprd je to že vím jak jsou lidi hloupý že dají nějakýho dobrýho hráče zalevno..takže furt čekuju ty co chci jestli tam nějaký nebude... :D

jinak římá turnaje skoro nehraju takže nemůžu posoudit :)

Ježiš v brazilský lize je tolik skvělých CAM...

Dinho,lucas,ganso,juninho,maicousel,souza,alex,danilo...a já potřebuju 4 (dva lavička dva základ) :D

EDIT

TAKŽE...někdo dal toho IF carltona na prodej zbývá 26 minut a momentálně je tam 1000 :D ...zkusím ho získat tak do 15000 když se nepovede prdím na něj :D ...když jo zkusím případně prodám :)

edit 2

koupil jsem pár bronz balíčků a dostal jsem Powell-a nejrychlejsí anglický bronzový křídlo :D 91 pace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAK NEHRAJ TURNAJE...říkám to po několikáté...je to zbytečný vem si to i když vyyhraješ celý turnaj budeš mít jen o pár coins-ů více než za normální 4 matche...kdyby si normálně vyhrál 6-0 a 7-1 tak by si z toho měl cca 2000+ dalších 750 za 4-0...to máš pomalu 3000 a hlavně potkáš jak říkám začátečníky na kterých si zvykneš na ovládání já sem teď v bronzovém turnaji v semifinále tak dneska uvidím co a jak

Tak já většinou situace 1-1 řeším obhozením...(lobem když je venku z brány) prostě jen RS do šikmého směru v pravou chvíli...buď ho obhodím a dávám do prázdné nebo mě fauluje a mám pentli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me to obhozeni nikdy nevyjde, protoze mi to vzdy chyti branici hrac skluzem. V ostatnich zapasech naprosto v pohode, ale pri tehle zapasech proste gol dat nejde. Ted jsem odehral dalsi 3 zapasy a trikrat pace tym. Poprvy v rozestaveni 5-3-2. Za to bych ty lidi zabijel.

Hlavne me normalni zapasy nebavej, ja to nehraju kvuli penezum, ale ze si chci zahrat a ten turnaj vyhrat, ale co ta hra vyvadi je humus.

Navic jsem prisel na to, ze ta hra je stejna arkada, jak minuly rok. Kdo ma problemy s branenim, vypnete si automaticke prepinani a zustante prepnuti v utocnikovi, hra vam to rada ubrani sama a nemusite se skoro vubec snazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu