Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ze server-ů jsem spadl zatím jen jednou když byla údržba

Hele, tak už mi poslali těch 1600 bodů, ale nevím jak aktivovat Gold účet, když mě zabanovali tak jsem měl jen FREE verzi... Mylel jsem že se to provede automaticky, ale nic. Když to chci aktivovat ručně, tak to chce prachy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem vyhrál Turnaj :)...dobrý začátek první turnaj ve 12-ce a hned vyhranej :)

ve 11-ce jsem hrl 2 a prohrál ve finále tak jsem na ně prděl...ale tady jsou jiný :D

Tak to gratuluju, ja nemam EA rad, takze mi ta hra asi proto skodi. :D Jinak mam v turnajich tady prima skore, 6 turnaju, 1 jsem vypadl ve ctvrtfinale a 5x prohral ve finale. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim ne, nejdriv musim ziskat vsechny achievementy :) Me se ta hra libi, ale vzdy neskutecne nadrzuje souperi, bohuzel je momentalne UT jedine, co muzu hrat, protoze Head2Head stale nefunguje. :(

Lol, tak uz konecne funguje Head2Head, alespon neco, 3 zapasy odehrany se skorem 12-0. :D Strasni noobove, uz abych byl ve vyssi divizi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UT je letos úplně stejný a nadržování tam skoro není tak už přestaň házet vše na fifu,už je to celkem otravný když to tu je 5x.

Není špatný ale říkám kupuj je ve správné formaci,vypadá to lépe icon_biggrin.gif...a hlavně to dává více chemistry icon_smile.gif

Jinak já mám tedy toto

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#h51fROhxbbyhO

Robinson a osborne jsou nově koupený u osborneho se mi podařilo ho sehnat za 2500!!! icon_surprised.gificon_wink.gif

což je naprosto parádní ,už mám řadu 13-ti vítězství icon_smile.gif...dělám na LdB týmu

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#bqxPZGHBbbyhQ

a zítra asi budu mít zbytečých 800 MSP takže´až přijdu z práce tak koupím pár balíkůůů...pak ještě něco sem tam vydělám ,dodělám LdB tým a budu šetřit na případný týmy/IF...

jo a dnes sem měl dost crazy zápas 9-8 na penalty pro mne,nejdřív jsem srovnal v 90' na 6-6 a pak ve 120' na 8-8...následně jsem nedal hned dvě první penatly a měl sem namále,no jeho případně výherní penaltu jsem čapal a pak trefil dvě břevna já vše dal a vůůhííí icon_smile.gif(jinak hrál sem se svým týmem proti 79 OVR MLS samý gold/silver)

BTW:

Ještě bych dodal že ti stopeři Pearce a Osborne jsou nejrchlejší anglický stopeři do 64(bronzový

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D...právě no ale nemám s nimi co dělat... jinak kontrakty se hodí no :) já už teď koupil pár a dostal jsem ronaldinha a defoe-a oba šli za 5k+ :)

mě stačí když těch 800msp přeměním na cca 25 000 jen za discard všech byl měl cca 12-15k tak snad tam někdo bude...jinak myslím že nemám moc daleko tomu ajchu za 100balíčků...už sem koupil tak 50 bronzových :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim jsem jeste nemel problem. Nikdy me ani neodpojily servery, vubec nic.

Ja asi schovam penize a zkusim stesti v Happy Hours az budou. Navic jsem zjistil, ze jeden ze skrytych achievementu je vytahnout IF hrace z balicku, tak tech 1000G tady zas az tak jednoduchejch nebude. :( Tyhle ajchy nenavidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že to hrajete s tím novým bráněním.. já jsem z toho docela na prášky, jak nejlíp sebrat balon? Já se snažim držet A když jsem u hráče a pak sbírat Bčkem, ale jakmile ho minu, tak už ho nedohonim.. Zatim jsem tomu moc času nevěnoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau hosi,

mam dotaz. Mam stazenou fifu, jsem odpojeny od xbox live a chci spustit hru. Jenze xbox mi vypise ze pro hrani teto hry musim updatovat xbox jinak nebudu moc hrat. No a vazne, kdyz dam "ne" tak me to vrati zpatky na dashboard. Mohl by mi nekdo poradit co mam delat? Updatovat prece nemuzu protoze potom bych bud dostal ban nebo mi pristal fungovat flash.

Fifa je verze RROD.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že to hrajete s tím novým bráněním.. já jsem z toho docela na prášky, jak nejlíp sebrat balon? Já se snažim držet A když jsem u hráče a pak sbírat Bčkem, ale jakmile ho minu, tak už ho nedohonim.. Zatim jsem tomu moc času nevěnoval.

Ja radsi odstupuju od soupere rucne bez (A), a jakmile on se mi uz musi vyhnout, uhnu jeste jednou a zmacknu (B) a v pulce zapasů jsem nedostal ani gol. :D Akorat se hodne tezko brani LB+Y, skoro se to neda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu