Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Ja taky 20 zapasu normal, tak 25 v UT a 4 Pro Club a servery jsou nejmensi problem. Ve Fife 11 jsem problemy mel obrovske, hlavne v UT, tady nic.

Jak se hazi ten rychly aut? Je tam ajch za to, zkousel jsem to asi 10 minut, ale ti moji pitomci vzdy zvedaji mic o par metru vedle? :(

Jinak Pro Club se zda odladen, skoro zadne lagy ani problemy. :)

kdy dáme zase klubíky, teď nemůžeš ? :) včera oba dva jsme daly 3 goly a 2 asistence :)

jazyky myslím CZ, PL a HU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ultimate team me maximalne zklamal..hra jinak super,ale to co se deje v ut..hral sem ted o trofej s city a proste zapiskal proti me 3 nepochopitelny penalty za zapas + me dvakrat srazily ve vapne skluzem a nic,dál krasnej primak nechytatelnej v realu mi hart chytl ,,levou zadni,, a na druhe strane primak doprostred pelé malem pustil to nadrzovani je neskutecny a ikdyz mam prevahu v drzeni mice pres 70 % tak to je to kumst .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda, kvalitní hráči se vždy hodí... tak založ profíka ne? začínáme všichni :D

jsme Czech team :)

No tak zkusím až se tam dostanu no :D...ale nemám headset...jaký pozice hledáte?mě je to nějak fuk :D:) ale zahraju pár offline zápasů ať sem i trochu zvýší OVR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zkusím až se tam dostanu no :D...ale nemám headset...jaký pozice hledáte?mě je to nějak fuk :D:) ale zahraju pár offline zápasů ať sem i trochu zvýší OVR

hele ideální by byla záloha nebo úplně super obrana, vyber si, jaký máš gamertag? přidám si tě a pošlu ti pozvánku do klubu

na headset kašli, ja se s tím nemůžu soustředit na hru a brzdí to spojení, s borcem jsme včera hráli bez headsetu a pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem počkal až vyjde Cz verze a zahrál jsem nějakých 7 zápasů na světovou třídu a čekal jsem podle toho co jste tu psali že to bude horší těžší! V posledním zápase city proti Utd jsem těm červeným trpaslíkum pěkně dával, takže to je pohoda. Vidím to že se v ponděli regnu na livko budu mít měsíc nebo kolik to je zadarmo a potom bych koupil to roční livko ve slevě podle toho jak to bude vypadat a jake bude připojení, teď je na alze roční za 799. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím.

Stáhl jsem si Fifu 2012 a když ji spustím,tak mi vyskočí hláška o updatu. Pochopitelně jsem jí odmítl.

Ale.... Minulý týden sem si nechal udělat flash LT+1.9 a novej Dash. 13599.

NHL 2012 mi normálně funguje bez problému. Mužete mi prosím pomoct??

Díkes a11.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu