Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

ale pekne na picu.

ten 1 přispěvek ani nekomentuju...omlouvá tě buď že ti je 11 nebo se divim že se svou inteligencí dokážeš zapnout konzoli...

pokud ti k bránění stačí držet 1 tlačítko a bojovat stylem "kdo to líp zamáčkne" přepni si v menu z Tactical Defending na Legacy Defending...je vidět že v EA počitali stím že se najdou i takoví jednodušší zabijaci - poděkuj jim zato...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

molh by mi nekdo vysvetlit k cemu tam to takticke braneni vubec je? Stejnak kdyz to drzim de naproti me drzim to furt a on se mu sam od sebe ten muj vyhne a on ten protivnik sel jen rovne, co to je za kravinu?
je mi jasný že mě tu zas někdo bude nadávat...ale já s tímhle nemám problém...jo někdy minu ale je to o čekání...tohle bránění je nejlepší věc přidaná do fify od UT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mi jasný že mě tu zas někdo bude nadávat...ale já s tímhle nemám problém...jo někdy minu ale je to o čekání...tohle bránění je nejlepší věc přidaná do fify od UT

jak minu jako to mam furt drzet L2 a stat tam jak ten de.bil? Nebo ja nevim, vubec me to nejde tak se chci poradit. Jako kdyz hraju online tak frajer si udela vsechny moje hrace jen tim ze zahejba do stran a ja sem pak nasranej, jelikoz ve stary fife by vubec neprosel a tady si udela cely hriste jen zataceni do prava/leva,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nahrál jsem přes flashku nejnovější update do Fify 12:

http://www.xbuc.net/?details=FIFA%2012

A od té doby mi nejde načíst kariéra, save je nějak poškozený. I když flashku s updatem odpojím a vymažu cache na HDD tak je save poškozený. Neví někdo co s tím? Syn má kariéru už docela poctivě rozehranou a teď jsme s z toho na prášky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak se musim pochlubit, na pátej pokus sem vyhrál ve finále 3:0, borec mě celej první poločas drtil, ale vyhrál sem poločas 2:0, druhej poločas sem zjistil jak na něj a hrál sem na protiútoky, druhej poločas sem ovládl. Lidi furt si nestěžujte. Záleží jenom na vašich schopnostech a chystrosti. Mně vždicky udělá nauvěřitelnou radost porazit nějaký top team, tam je vidět že borec do toho investoval slušný prachy, jinak by takovej tým nikdy nevyhrál. Pokud od začátku zápasu vidíte, že nemáte šanci protivníka přehrát, zalezte do ulity a čekejte, vždicky se ze dvě šance dostaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja už sem měl asi tak pět poškozených uložených pozicí v kariéře. U mě je to tím, teda aspoň si myslim, že obnovím soupisky, potom se mi kariera vy****.

četl jsem že právě obnovení soupisek to spraví, že to poškodí editace taktik a následné uložení hry. Zkoušel jsem plno věcí ale nic nepomáhá, je to posr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu