Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Náhodou už jsem přišel na to, jak si nastavím vlastní taktiku, abych ji nemusel pořád nastavovat před zápasy. Ještě tu formaci a sestavu, nějak to jít musí, ne?

ee nejde,musiš vždy znovu...pošlu request a uvidime:)takovou smulu nemužeš mit..:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak už jsem si přenastavil SEMI na assisted a všechno co mi dřív lítalo na brankáře nebo těsně vedle brány končí v síti:roll:. Snad to není nějaká srabárna, jak hrjete vy? Na assisted či na semi nebo manual?:roll:

ale to ti funguje jenom v offline hraní ne? já hraju tak jak to bylo nastavený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou už jsem přišel na to, jak si nastavím vlastní taktiku, abych ji nemusel pořád nastavovat před zápasy. Ještě tu formaci a sestavu, nějak to jít musí, ne?

tak si to nastav ty taktiky formace atd.. v nastaveni tymu ne? jako ze tomu urcitými tymu zmenis zakladni soupisku formaci atd.. a ze to takhle budes mit v on-line tak i v napr. ve vykopu nebo i v kariere (pokad to nezmenis)-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nechce někdo dát dnes večer (cca. 22.00) zápas a poměřit síly? Jsem amater, hraju 8 divizi. Ale kdyby se našel nějaký profesionál a dal mi školu, tak by to taky nevadilo. Neumím dávat goly. Mám tak 15/9 střel a jenom 0- 2 goly. Soupeř většinou dává 50% střel na bránu. GT: NitramMaja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nechce někdo dát dnes večer (cca. 22.00) zápas a poměřit síly? Jsem amater, hraju 8 divizi. Ale kdyby se našel nějaký profesionál a dal mi školu, tak by to taky nevadilo. Neumím dávat goly. Mám tak 15/9 střel a jenom 0- 2 goly. Soupeř většinou dává 50% střel na bránu. GT: NitramMaja

přidej si mě... Tuningar20 , kolem 10 určo zahrajem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muže mi někdo vysvětlit proč když si nastavím ty ruky tak z 20 zápasů se kvůli nim kope na mě 15 penalt a já kopu max 1?? :!: A proč muj virtuální profík neumí dát přihrávku patičkou RB+A když má kličky na 5 hvězdičkách a udělá každý trik. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bože...teď jsem hrál s nějakým čechem...samozřejmně jako každý druhý RPL s 90+ pace hráči...ale to necháme to by se dalo překousnou ale že mi ve dvou zápasech pokaždý vypadnou servery...za to bych ničil...nejhorší že tohle se mi stává jen proti s lidem s přátel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu tato hra je ta nejhorsi mrdka vsech dob, tohle se proste neda hrat. Hra nefunguje, nereaguje, vsechno je uplne na nic. Prihravky jdou jinam nez mackam, hraci nebehaji. Nebo nevim proc uplne unaveny hrac, ktery nema ani milimetr v energii, ve 120. minute presprintuje odpocinuteho Agbonlahora. Navic strely litaji uplne spatne. Vsechno spatne, navic hraci Fify jsou jednoznacne ti nejhorsi, se kterymi jsem se na Xboxu setkal. :(

Navic jsem dostal gol po rohu, kdy se mi hrac naprosto odmitl hnout, jen proto aby souper dal gol.

Navic nedohral jsem vcera turnaj, skoncil jsem ve finale, dnes si rikam dohraju to finalu, a ejhle v turnaji jsem vubec nebyl, stalo se mi to uz potreti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu tato hra je ta nejhorsi mrdka vsech dob, tohle se proste neda hrat. Hra nefunguje, nereaguje, vsechno je uplne na nic. Prihravky jdou jinam nez mackam, hraci nebehaji. Nebo nevim proc uplne unaveny hrac, ktery nema ani milimetr v energii, ve 120. minute presprintuje odpocinuteho Agbonlahora. Navic strely litaji uplne spatne. Vsechno spatne, navic hraci Fify jsou jednoznacne ti nejhorsi, se kterymi jsem se na Xboxu setkal. :(

Navic jsem dostal gol po rohu, kdy se mi hrac naprosto odmitl hnout, jen proto aby souper dal gol.

Navic nedohral jsem vcera turnaj, skoncil jsem ve finale, dnes si rikam dohraju to finalu, a ejhle v turnaji jsem vubec nebyl, stalo se mi to uz potreti.

neplač, je to o zvyku :D dostaneš to do ruky, sice taky dost prohrávám, ale baví mě to protože už se musíš setsakra snažit abys nedostal osmičku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu