Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

Ale ja odehral takovych zapasu a v nekterych zapasech to vubec nefunguje, v prvním poločase mám držení míče 67% a vedl jsem 5-0. V druhém poločase mi nikdo nenabehl a ani nikdo nebranil, hraci se vubec nepohybovali. Po rohu jsem nemohl hybat s hraci. Souper vyrovnal na 5-5 v asi tak 210. minute zakladni hraci doby z rohu, kdy jsem celou dobu drzel sipku dopredu a hrac neudelal ani krok a souper mi dal gol.

Potom jsem sli na penalty, dalsi perlicka teto hry, ktere opet ukazuje, ze je tahle hra mrdka. Souper odhadl 2x smer me penalty, ja jemu take 2x, ale skoncilo to na penalty 4-2. Protoze muj brankar ten mic chytit nechtel. :( Tak co tohle je, hra pouze o stesti?

Takze jsem pochopil, ze penalty funguji takto:

- kopni a modli se

- chytej a zkus trefit smer a hlavne se modli, aby hra chtela, aby si tu penaltu chytil

neplač, je to o zvyku icon_biggrin.gif dostaneš to do ruky, sice taky dost prohrávám, ale baví mě to protože už se musíš setsakra snažit abys nedostal osmičku icon_biggrin.gif

To je hezky a proc je totalne unaveny Carragher rychlejsi nez odpocaty Agbonlahor? Rychlosti zhruba 46 vs 94. Kdybych ho predbehl dal bych gol do prazdne brany brankar byl za mnou. Tohle chci vysvetlit. Nechapu

Mas pravdu brecim, protoze nechapu, jak muzu prohrat ze stavu 5-0 o polocase. Prijde mi to jako zavod, ve kterem vedes o pul minuty a zahadne ti prestane jet auto, aby te mohl souper predjet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Potom jsem sli na penalty, dalsi perlicka teto hry, ktere opet ukazuje, ze je tahle hra mrdka. Souper odhadl 2x smer me penalty, ja jemu take 2x, ale skoncilo to na penalty 4-2. Protoze muj brankar ten mic chytit nechtel. :( Tak co tohle je, hra pouze o stesti?

Takze jsem pochopil, ze penalty funguji takto:

- kopni a modli se

- chytej a zkus trefit smer a hlavne se modli, aby hra chtela, aby si tu penaltu chytil

:D To samé se mi stalo dneska, hrál jsem s kámošem já dal 2střely na bránu ze 4 a vyhrával jsem 1:0 a on dal až v 90 minutě gól a dal 25 střel na bránu z 38.....

..potom penalty a zase naopak Já jsem pokaždé uhodl směr ale brankář to vždy pustil.... Takže vyhrál on no prostě FiFA no :D - musíš si zvyknout prohrávat (i když máš vyhrát) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo jsou zapasy, kdy bych to nejradsi vyhodil z okna, ale vetsinou si pak na nekom slabsim spravim chut :-D Tak tragicky jak to popisuje nejvetsiborec bych to nevidel, ale neco na tom je. Hlavne co se tyce rychlosti jednotlivych hracu, kdy atributy vubec neodpovidaji skutecnemu vykonu. A taky ty penalty. Nejvic me dokaze nadchnout, kdyz s golmanem vystihnu smer strely, jenze on predvede jakysi ,,nauceny" skok pri kterem vubec nereaguje na drahu balonu, ktery mu leti 5 cm nad rukou a mohl by jej jednoduse chytit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mě EA opravdu ujistilo, že fifa a hlavně FUT je ta největší mrdka koupil jsem si 5 hráčů z toho 3 se mi ztratily i s penězi cca. 7500, 3500 a 6000...

Tudíž si říkám že horší hra opravdu neni jak hratelně tak domyšleně...

A lidi co jí hrajou mají v 90% v hlavě nasráno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes mě EA opravdu ujistilo' date=' že fifa a hlavně FUT je ta největší mrdka koupil jsem si 5 hráčů z toho 3 se mi ztratily i s penězi cca. 7500, 3500 a 6000...

Tudíž si říkám že horší hra opravdu neni jak hratelně tak domyšleně...

A lidi co jí hrajou mají v 90% v hlavě nasráno...[/quote']

Nechceš se vzpamatovat ? Lidi tady zajímá Fifa 12, nikoliv tvoje nervové výlevy. Nikdo není povinen tady číst ty tvoje vulgarity, tak se uklidni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, na tuhle hru by rovnou meli napsat velkymi rudymi pismeny: I DEM*NTI VYHRAJI, VERTE NAM. Vcera jsme hrali Pro Club vyhrali 6 ze 6 zapasu. Dnes jsme hrali 4 zapasy, nevyhrali ani jeden. Navic jsme dali jen 1 gol, ze 43 strel si myslim, ze vynikajici bilance. Zatimco souper dal gol z uplne vseho, ale uplne.

Nechapu, jak muzeme prohrat 4-0 s nekym, kdo ma uspesnost obranych zakroku 11%, a pomer strel 16-6 pro nas. Hrajete jeste nekdo Pro Club? Taky se vam tohle stava? Fifa vzdy byla o skillu, ale to od Fify 11 neplati, Fifa je proste jen a pouze o stesti. :( Bohuzel vyhraje vzdy, kdo ta hra chce. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to často o štěstí, stejně jako ve fotbale. :) Nejvíce mi pijou krev smyšlené penalty, nikoliv výkon soupeře :) Ten pro club se o dost zlepšil a běžní hráči už mají taky svojí kvalitu a nedají se tak snadno přehrát, to ti možná vadí, ale to je jen dobře. Kdyby to měla být strojová hra, nikoho by to nebavilo.

Zkus to prosím tě bez toho ty vole a podobných projevů, jsou tu i starší a nikdo to není povinen číst, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ne, to mi nevadi, to jsem jedine rad, ale pokud trefis ve 4 zapasech asi 6 tycek, rozhodci nepiskne 2 jasne penalty, a netrefis odhadem 10x prazdnou branu a nedas dalsich 10 samostatnych uniku na brankare. To asi chyba hrace nebude. My naprosto drtime soupere, cely zapas ho drzime u vapna. On pak jednou ujde (ne utece), pri tom se mu vrati 5x mic, kdyz mu ho odkopnu a da v klidu gol. To je v pohode, ale to ze nam brankar chyti 5-6 jasnych golu, to je docela problem.

btw. konecne jsem vyhral turnaj v UT, po uzasnem finale, zaverecne skore 7-4 pro me, na strely 24-9 pro soupere. Opravdu mi je z te hry na bliti, prvni finale, ve kterem jsem byl naprosto jednoznacne horsi, ale vyhral jsem. Nevim, co ma tahle hra za smysl :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak kdy dobře...jak píše borec když mám já 30 střel a soupeř 2 a vyhraje...

tak co to je za střely? pouštiš ty tlačitka?:) nebo jinak vyzkoušel si technicke střely,reaguješ na golmana?...newim ja mam obvykle do 10 střel a min 2 goly,pravda je že střilim minimalně až pokud mam pocit že to opravdu padne,prostě když 10x vystřeliš ze stejneho mista kde to chyta nema to smysl..chce to ještě kliku,či něco neobvykleho..kolikrat stači jen nepatrně se pohnout jinam...souhlasim že hra si někdy prostě uděla co chce...braněni je někdy opravdu složite,střely dost často padaji na tyčku...ale co aspoň neni nuda:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak kdy dobře...jak píše borec když mám já 30 střel a soupeř 2 a vyhraje...

O tom to je... o kvalitě zakončení. Já jsem teďka taky přehrál soupeře, zahodil jsem několik loženek a prohrál jsem. Že jsem ty šance zahodil, je ale vina mojich rukou :) Kdyby to bylo jak popisuješ, všichni by hráli vyrovnaně, nikdo by nebyl na špici třeba ve světovém žebříčku. Tak jim napiš jak to dělají a jak zlepšit koncovku, ale je to o reflexu a citlivosti pro danou situaci (klid v zakončení), jak si nabíháš, atd. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně jak piše romik - klid v zakončení - v tom je většinou kámen úrazu...někdy se stačí podívat doleva či doprava a posunout eště do lepší šance..golman nestači reagovat atd...

Bohužel se taky musím přidat k brečícím :cry:. Hraji H2H sezonu, dotal jsem se do 6 divize a útočil na postup. Jenže najednou krize a přesně to, co zde popisují ostatní. Střílím tak 5-10 střel na branku a nedám ani gol a to z připravených pozic, odkud se dobře dávají goly. Protivník má tak 2-4 (střley) na branku a tak vždy 2:0 prohaju. Jeho střely jsou taky vypracované, tj. střela z cca 25m a gol hlavou, kdy je obklíčen mími min. 2 hráči a brankář jen mává rukama. Taky jsem zkoušel dávat takové goly ale hlavou nic (chápu že hráči nemusí mít k tomu dispozice) a střely z dálky vždy vedle nebo tyče. 2 zápasy po sobě sem zkoušel tyto náhodné goly a výsledek byl 7 tyčí a 0 golu :blejt:. Takhle jsem se propracoval až do 8 divize, kde jsem už taky na sestup. Úplně jsempestal dávat goly, z posledních 10 utkání jsem pouze 2 vyhrál a dal gola, ale po chybách soupeře, kdy špatně zahrál s brankářem. V době, kdy jsem postupoval vzhuru jsem dával tak 50% střel na bránu, t.j. 2-4 goly.

Dál se chci zeptat, jestli na toto nemůže mít vliv třeba nějaká morálka mužstva, protože nedávám jasné goly a brankář taky chytá špatně :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim proč ale myslim si že o klidu v koncovce to neni, protože já v klidu dávám goly maximálně 2 a pokud už vedu 2:0 a začne 2. poločas tak už prostě nejde dát gol př. dneska: 1. zápas v poločasu jsem vyhrával 4:1 a zkončilo to 8:1, 2. zápas o poločasu vedu 2:0 a vyhrál jsem i 2:0 ale počet střel 37:1 z toho 26:0 na bránu a na mojí straně 4 tyče z vápna do prázdné brány...

jinak golman byl opravdu skvělý až tak že mi chytal střely do prázdné brány tak nevím co je na tom o klidu v zakončení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže jednoduše chceš, aby ty zápasy byly pořád stejné. Nedělej z toho arcádu! To si pusť fifa 97 icon_eek.gif

Podle pravidla, že jsi dal např. 4 góly v 1. poločase, podle tebe automaticky musíš dát další 4 góly i 2. poločase, vůbec nebereš v potaz reakci soupeře (zvednutí výkonu, vhodné střídání za hráče s větším zrychlením, rychlostí, tvůj změněný výkon a podobně).

V opravdovém fotbale to je taky tak, že? Tým dá 4 branky v 1. poločase, takže automaticky dává další 4 branky i v 2. poločase a výsledek končí 8:2. Je to pravda ? ...

Za další, jestli máš za zápas tolik střel, ani se nedivím, že už se pak střelecky neprosadíš, když střílíš z každé pozice. Já třeba, jak jistě vidíš níže, střílím méně, ale je to ku prospěchu věci, protože držím balón na noze a střílím většinou až v situaci, kdy to končí gólem, takže méně je někdy více. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže jednoduše chceš, aby ty zápasy byly pořád stejné. Nedělej z toho arcádu! To si pusť fifa 97 :shock:

Podle pravidla, že jsi dal např. 4 góly v 1. poločase, podle tebe automaticky musíš dát další 4 góly i 2. poločase, vůbec nebereš v potaz reakci soupeře (zvednutí výkonu, vhodné střídání za hráče s větším zrychlením, rychlostí, tvůj změněný výkon a podobně).

V opravdovém fotbale to je taky tak, že? Tým dá 4 branky v 1. poločase, takže automaticky dává další 4 branky i v 2. poločase a výsledek končí 8:2. Je to pravda ? ...

Za další, jestli máš za zápas tolik střel, ani se nedivím, že už se pak střelecky neprosadíš, když střílíš z každé pozice. Já třeba, jak jistě vidíš níže, střílím méně, ale je to ku prospěchu věci, protože držím balón na noze a střílím většinou až v situaci, kdy to končí gólem, takže méně je někdy více. ;)

Tak až na to že z 97% střílim uvnitř pokutového území přesnoou střelou k tyči aby tam golman nemohl skočit, ale prostě v 2. pol. záhadně začnu trefovat jen tyčky a vedle tak si myslim že to moc normální neni.

Já to beru že není poločas jako poločas, ale že je každej zápas stejnej že v 2. pol. přestanou moji hráči dávat góly pokud vedu o 2 góly to mi nepřipadá normální... ale opravdu se to stává jen když vedu o 2 góly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vec nazoru, ja bych osobne radsi, kdyby ta hra nebyla takova arkada. Preci jen je to hra a ta by mela byt o skillu. Fifa 12 bohuzel neni, prijde mi to jak vyherni automat ve sport baru s trochu vetsi sanci na vyhru.

Prikladam uzasny screen uzasneho finale turnaje. Jen mimochodem, po poločase jsem vedl 5-0. A v druhem poločase jsem šel 5x sam na brankare a 2x jsem strilel do prazdne, ale netrefil jsem se. Me uz to nenastve, protoze jsem si uz zvykl.

post-35569-14687158407467_thumb.jpg

Sorry za kvalitu, ale takto vypada finale kazdeho meho turnaje. :D

EDIT: Tak ted jsem odehral dalsi finale, prohra 2-1, souper mel rychlejsi stopery nez ja Chicarita a Benta. Mel stribrny tym z francouzske ligy a vzhledem k tomu, ze jsem velice zvedavy clovek, tak mi to nedalo a zkontroloval jsem jejich staty. Jeden má rychlost 69, druhý 66. Myslim si, ze by meli kompletne prekopat vyuku matematiky, protoze my jsme se vzdy ucili, ze 92 > 66. V pripade EA je to naopak. Ale tahle hra opravdu neni arkada, to v zadnem pripade. Je to obycejny vyherni automat. Navic by me zajimalo, kolik z vyvojaru EA dokoncilo zakladni skolu. Myslim si, ze jich moc nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu