Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 12-Obecná diskuse


Rooney10

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

hele jak mam nacentrovat jako presne na toho miho spolz hráče za behu jako k nepritelove brane, jako kdyz bezim po lajne a a chci to dat centrem pred branu co mam zmacknout, kazdej to takhle deĺa ale ja to neumim sakra.

podržíš LB a stiskneš X, když to X stiskneš 2x jde ten centr níž při zemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existuje nějaký money cheat? Nebojte, hraju regulérní kariéru za německý FCB (bohužel český letos není), ale teď chci zkusit za canadský Vancouver a chci z toho udělat 5* tým, ale nechci ho zase budovat 20 let. :-D Rozpočet je tam opravdu malý.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Máte někdo zkušenost s hraním turnaje např. Liga mistrů v této hře? Mám trochu "problém" s Fifa 11, že si nemůžu zvolit např. Barcelonu a hrát s ní turnaj Liga mistrů, takže základní tabulka skupiny, postup, vyřazování s ostatními týmy podobného ražení. Nebo mám hrát celou sezónu za Barcu a pak se mi tato možnost odemkne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý jo, tahle hra je opravdu asi ta nejpodivnejsi kterou jsem hral. Dnes jsem v UT odehral 4 turnaje, pokazde jsem prohral ve finale. Takze jsem svou snuru protahl uz na 15 prohranych finale v rade. Me uz to neprijde jako nahoda, kdyz pokaze jdu do finale s celkovym skore 18-3 z predchozich tri zapasu a potom prohraju proti jednoznacne nejhorsimu souperi, ktery tu hru sotva umi, ale stejne me vzdy porazi. :(

Navic jsem si vsiml a opravdu doporucuji si to zkusit, uroven tymu proti kterym hrajete postupne klesa, takze nejlepsi tym je v osmifinale a naopak ten uplne nejhorsi tym chytite ve finale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tý jo, tahle hra je opravdu asi ta nejpodivnejsi kterou jsem hral. Dnes jsem v UT odehral 4 turnaje, pokazde jsem prohral ve finale. Takze jsem svou snuru protahl uz na 15 prohranych finale v rade. Me uz to neprijde jako nahoda, kdyz pokaze jdu do finale s celkovym skore 18-3 z predchozich tri zapasu a potom prohraju proti jednoznacne nejhorsimu souperi, ktery tu hru sotva umi, ale stejne me vzdy porazi. :(

Navic jsem si vsiml a opravdu doporucuji si to zkusit, uroven tymu proti kterym hrajete postupne klesa, takze nejlepsi tym je v osmifinale a naopak ten uplne nejhorsi tym chytite ve finale.

mno je to divne..to se mi taky stalo několikrat ale zase posledni finale sem hral z typkem a to sem eště neviděl co ten tam předvaděl...prohral sem 2:6 ale mohlo to byt 2:20....opravdovy top player sevšim všudy..tak snas zase přiště:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno je to divne..to se mi taky stalo několikrat ale zase posledni finale sem hral z typkem a to sem eště neviděl co ten tam předvaděl...prohral sem 2:6 ale mohlo to byt 2:20....opravdovy top player sevšim všudy..tak snas zase přiště:roll:

Ne tahle hra je totalne ta nejhorsi uplne ze vsech her kompletne, ted jsem opet hral finale, projel jsem ho proti frajerovi, co mel agbonlahora atd. Tym s velice spatnym hodnocenim (prumer tak 78 ), dal mi ctyri goly, protoze mi neslo prihrat ani vystrelit ani nic takoveho, proste nic. Potom tam v 80. minute dal CR7, Messiho a Robbena. Najednou me to zaclo fungovat a dal jsem 2 goly. Tak tahle hra je opravdu jedna z nejhorsich. Vylozene nadrzuje slabsimu tymu a ted me to tak nasr***, ze si jdu takovy tym poskladat taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu mě to UT někdy dostává. Hraju sice na PC ale v tom rozdíl jak koukám není. Hraju proti týmu který je horší, i hodnocením, třeba ne o hodně ale je. Celý zápas ho tlačím, střely třeba 13-4, on z tech 4 střel dá 3 góly, já z 13 jednoho, i když jsou to kolikrát jasný tutovky. Nejlepší na tom je, že on s hráčema se špatným hodnocením dává góly z poza vápna, a ještě dál. Jeho golman chytí všechno, můj pustí i tu největší šmudlu. Tak co to je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak jsem si poskladal tym jenom na rychlost a opet jsem prohral ve finale, tentokrat 7-0. Souper mel nejrychlejsi tym na celem svete, mam Agbonlahora a nedokazal jsem predbehnout ani Nestu, wtf. nejhorsi hra vsech dob. Souper 5x za zapas utekl obrancum s rychlosti 88+ s Kaka. Ten ma rychlost ani ne 80, co je to teda za stupidni hru, kdyz zalezi jen na hre, nejde o to, kdo ma jaky tym.

EDIT: Aha, tak ted jsem koukal do jeho profilu a on si koupil ten Season Pass za tech 2400 MSP. Takze uz vim, proc mu ta hra tak nadrzovala.

EDIT2: Tak jsem odehral dalsi turnaj a 3x mi to souperi ukoncili do 30. minuty, protoze jsem vedl 5-0 nebo 6-0. Strasne jednodnuche a opravdu mi staci tech 6, 7 sanci na 5 golu. :( Takze konecne vyhra v turnaji. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz me stvou ty trofeje v UT mam 82 % a uz se nemuzu pohnout :( a platit uz se mi za balicky nechce uz sem v tom za 1 000:(

Ty nejspis ani neziskas :D Uz jsem za balicky utratil zhruba 600 tisic coinsu a stale jeste toho IF hrace nemam. Ale kdokoli, kdo nehraje na achievy, tak to vytahne z prvnich 5 balicku. MSP za ne platit nebudu, coinsy dokazu vydelat normalne, ale nemam stesti. Zkusim zase tento tydek Happy hours, tak snad.

Jinak btw. s tim pace tymem se opravdu neda prohrat, hra mi nadrzuje takovym zpusobem, ze je to opravdu chvilemi trapne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu