Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

firmware 2.8


Guest PAINkillerCZE

Recommended Posts

Myslite si ze za nejaky cas se budou moc hrat iso hry i na 2.8 ? :lol:

(myslim tim downgrade z 2.8 na 1.5,devhook na 2.8,atd.

NE :lol: proste jen legal cesta uz se s tim smir :D

kdyz jsem v lednu rikal ze 2.6 je uz jen tezce prolomit nebo vubec..tak jsem se splet, pac se nasla dira ve FW...jeste je tu sance na 2.71 jen je potreba spustit kod pro prepsani flashe...tomu davam sanci ze to bude mozna jeste do konce tohoto mesice :) .. ale 2.8 ste namydleny..to uz je dokonaly FW ... :)

docela nechapu proc s odhalenim tech der ve fw a downgradu necekali na fw 3.0...jako s devhook :( kdyby nebyli programatori tak hrr :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslite si ze za nejaky cas se budou moc hrat iso hry i na 2.8 ? :lol:

(myslim tim downgrade z 2.8 na 1.5,devhook na 2.8,atd.

NE :lol: proste jen legal cesta uz se s tim smir :D

kdyz jsem v lednu rikal ze 2.6 je uz jen tezce prolomit nebo vubec..tak jsem se splet, pac se nasla dira ve FW...jeste je tu sance na 2.71 jen je potreba spustit kod pro prepsani flashe...tomu davam sanci ze to bude mozna jeste do konce tohoto mesice :) .. ale 2.8 ste namydleny..to uz je dokonaly FW ... :)

docela nechapu proc s odhalenim tech der ve fw a downgradu necekali na fw 3.0...jako s devhook :( kdyby nebyli programatori tak hrr :( ...

dokonaly FW :lol: :lol: .Neexistuje "dokonaly" takze nemam strach,ze ho neprolomi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslite si ze za nejaky cas se budou moc hrat iso hry i na 2.8 ? :lol:

(myslim tim downgrade z 2.8 na 1.5,devhook na 2.8,atd.

NE :lol: proste jen legal cesta uz se s tim smir :D

kdyz jsem v lednu rikal ze 2.6 je uz jen tezce prolomit nebo vubec..tak jsem se splet, pac se nasla dira ve FW...jeste je tu sance na 2.71 jen je potreba spustit kod pro prepsani flashe...tomu davam sanci ze to bude mozna jeste do konce tohoto mesice :) .. ale 2.8 ste namydleny..to uz je dokonaly FW ... :)

docela nechapu proc s odhalenim tech der ve fw a downgradu necekali na fw 3.0...jako s devhook :( kdyby nebyli programatori tak hrr :( ...

dokonaly FW :lol: :lol: .Neexistuje "dokonaly" takze nemam strach,ze ho neprolomi :)

nj ale tou cestou kterou prolomovali vsechny fw predtim to u 2.8 nejde takze budou muset najit uplne jiny zpusob jak nato jestli takovy vubec existuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeste je tu sance na 2.71 jen je potreba spustit kod pro prepsani flashe...tomu davam sanci ze to bude mozna jeste do konce tohoto mesice :) .. ale 2.8 ste namydleny..

to by museli najst novy exploit...a ak najdu na 99% bude fungovat aj na 2.8--

prave ze to tu nekde bylo,ale ted z toho vylez fake :(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu