Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

R4i HELP :(


DavelusKim

Otázka

ahojte,mám problém s R4i gold v nintendu mám FW 1.3E a karta se nějak divne updatnula na 3.2 xD a včera mi ete ta 3.2 jela...ale ted mi to napsalo ,,An error has occurred.Press and hold the POWER Button to turn the system off .Please refer to the Nintendo DSi Operation Manual details. co s tím? mohu kartu rovnou vyhodit nebo jak? može se karta updatnout sama bez připojení na internet??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nevíte co s tím je? když zapnu R4i tak mám jen cerno vím že dkyž do toh očerna kliknu doprostřed dají se hry ksdž doleva hudba... ale když chci zapnout tu hudbu.. tak se mi ukaže který vyppadá tak že na horním displeji je celé černé jen bile napsané ěco appName Moonshell ver 2.01+1 stable atd... a na konci je Fat2_initfiles() failed. broken disk or no 1 pno(tam je take obrácené P)th frpp arpa. a na dolním displeji je první něco napsané japosky nebo čínsky červene 2 řádky a pak jsou am 3 řádky napsané černě a pak pod tim hned to same akorád v AJ nevíte co s tím?? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak v prvop rade nepis 3 prispevky pod sebou ale pouzivaj tlacitko upravit/edit.Podla toho co si napisal posledne tak to si mal zapnuty moonshell to je program na prehravanie hudby a videi.To s tym updatom neviem ci sa da na r4 nastavit automaticky update(ak sa to na nejakej flashke aj da) ale bez pripojenia na net sa ti urcite sama updatnut nemohla.No ja neviem skus sformatovat v PC kartu na novo tam nahodit FW a spustit.Ak nepomoze tak neviem.Kup si skor acekard.Ja som si objednaval z jednej steanky acekard za cca 8-9 eur a ku tomu 8gb kartu a dokopy ma to vyslo 22eur :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@jogobelo podla toho co popisujes tak dsi ma novsi fw ako podporuje karta (1.4.1 je novsi ako 1.4)..takze ti to nepojde..jedine riesenie je ju dat niekomu kto ma starsi fw na dsi..bud 1.4 alebo 1.3 alebo kto ma ds lite a tam ju updatovat pokial teda update na nu vysiel...ak nie tak musis kupit inu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu