Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Výkon sestavy - odpovídající zdroj


nácek.hacko

Recommended Posts

Čau., mám v Pc tyto komponenty:CPU: AMD Phenom II 955 BE 3,2 GhzRAM: 2x2 GB 1333 mhz ddr3 KingstonMB: MSI 770-C45HDD: Western Digital caviar Blue SATA II 500 GB GPU: Gigabyte 8800 gt 256 MB Ram ( do budoucna chci koupit neco lepšího např. Radeon HD 6770)dále pak klasická DVD Mechanika Sony preš PATAA po naistalovani tehlech komponent mi zacal pc blbnout ze ho zapnu a asi 10 vteřin normálně nacita(obraz taky jde) a pak spadne(vypne se), myslím že by to Mohl byt vadný zdroj.....zdroj mám 550W Eurocase ATX-550 JSP (uz vím že to je největší sr****) uz je asi 3 roky starej ale PC napájel asi Rok,No...já ale nedokážu odhadnout výkon mé sestavy tak Vás žádám o pomoc s timhle :-) ...Pls dejte taky typy na naky kvalitnější zdroje abych si s tím uz nákej Čas nemusel lámat hlavu a aby mi to samozrejmne utahly ty zdroje :p .....jinak PC chci používat na hraní těch i současných her ale nemusej bejt na maximum ale i na net filmy multimedia........Díky moc za odpovědi !!!!

EDIT: sry že ten text tak blbe vypadá......sem to psal na iphonu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli to dela porad po cca 10 vterinach tak by to zdroj bejt nemusel.....pokud by byl uplne v ***** tak by ti jen problikly diody a vetraky...a nic...ale kdyz uz by dosluhoval tak by se vypinal v nepravidelnej intervalech...tohle PC neni narocny....mam neco podobnyho(X4 9800GT DDR2 1HDD atd) a mam to na 350W Fortron a jede v pohode zkus nekde nejakej zdroj vypujcit nebo ho vyzkouset jinde :/

jinak si vem CX 650W ten je dobrej :) a bude stacit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimálně kvalitní 500W, ale šel bych dneska asi už do nějakýho 650W třeba, at máš rezervu... sice už to je docela elektrárna ale co se dá dělat... kvalitní je třeba Fortron, nebo aspon vždycky byl, ale můžeš pohledat eště v nějakejch recenzích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minimálně kvalitní 500W, ale šel bych dneska asi už do nějakýho 650W třeba, at máš rezervu... sice už to je docela elektrárna ale co se dá dělat... kvalitní je třeba Fortron, nebo aspon vždycky byl, ale můžeš pohledat eště v nějakejch recenzích

pokud vim tak na spotřebě elektriky u pc nemá žadnej vliv výkon zdroje....(dyštak mě opravte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu