Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP Slim na TV obrazovce


_John_

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=rQPlIvNJE8Q

Jak je videt z videa, pri prenosu obrazu na TV nebude u her roztazenej obraz pres celou obrazovku. Videl jsem to i na vic videich. Jedina moznost bude si obraz zoomnout na televizich podporujici zoom, jinak se bude muset parit v osekanem okne, kde je obraz ohraniceny ze vsech stran cernou barvou nevyuzite plochy televize...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si myslel že to takhle bude.uvažuj kdyby to roztahly na celou obrazovku mněl bys to jako na gameboy možná horší. Ješte je tu moznost vytvařet hry s dvěma verzi. Jedna verze pro PSP druha pro PSP-TV¨ale ta by asi zase neutahla grafika a procesor :) SRY ZA OT !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem si myslel že to takhle bude.uvažuj kdyby to roztahly na celou obrazovku mněl bys to jako na gameboy možná horší. Ješte je tu moznost vytvařet hry s dvěma verzi. Jedna verze pro PSP druha pro PSP-TV¨ale ta by asi zase neutahla grafika a procesor :) SRY ZA OT !

to je za a blbost a ze b, kdybys roztahnul nejakejch 400 pixelu na klasickou obrazovku co ma 500 pixelu nic by se nestalo... a myslim, ze by to bylo koukatelny i na hd telce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.youtube.com/watch?v=rQPlIvNJE8Q

Jak je videt z videa, pri prenosu obrazu na TV nebude u her roztazenej obraz pres celou obrazovku. Videl jsem to i na vic videich. Jedina moznost bude si obraz zoomnout na televizich podporujici zoom, jinak se bude muset parit v osekanem okne, kde je obraz ohraniceny ze vsech stran cernou barvou nevyuzite plochy televize...

a co si prepnout 4:3 / 16/9 ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
je u nas uz nekde v shopech nejaky prislusenstvi na slim?asi jeste ne co

Co mas na mysli pod pojmom prislusenstvo? Kupil som si na moje SLIM pudro a UV foliu aby sa mi nezasralo, wifi kluc aby som bol online a predobjednal som si AV kabel aby som vyuzil aj moju HDTV.Nic viac mi zatial netreba, no este uvazujem o 3600 mAh baterke, kedze je dost lacna.

http://www.lutsatradio.sk/ukaz_subkat.php?subkatid=5&e=PSP-prislusenstvo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je za a blbost a ze b, kdybys roztahnul nejakejch 400 pixelu na klasickou obrazovku co ma 500 pixelu nic by se nestalo... a myslim, ze by to bylo koukatelny i na hd telce...

:) no tak to urcite nebylo ... zalezi na tom ja je ta televize velka a pokud si obraz kterej ma rozliseni do psp hodis do 80 cm uhlopricky tak budes hrat na gameboyi color jak tu uz nekdo psal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu