Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

je už třeba nový flash ?


adioflip

Otázka

Ahoj, mám problém, stáhnul jsem si a poté vypálil tak jako vždy Assassins creed brotherhood (ochrana AP2.5) s tim, že nemám poslední flash, ale rozjel jsem hry na ten trik s postupně nahrávaným novým dashboardem od aktualizace starého, až přes ten poslední nejnovější. hry jsem vždy rozjel (pomocí activation disku). ale tentokrát mi při vložení hry vyskočilo disk je nečitelný... přitom normálně obrázek hry na dashboardu naběhl... je chyba ve flashi nebo ve hře samotný ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jak je vidět , tak vůbec nečteš forum . Od té doby se už hodně změnilo . Nepíšeš také jaký máš FW flashe , ani jaký máš DB .Patche v ABGX se mění vždy s novým DB , ale nyní jsou na předposledním 13146 a na 13599 už asi ani nebudou , protože se to bude řešit novým FW flashe LT+1:91 . Přečti si o tom zde :

http://console-forum.net/tema/126548-novy-lt-1-91-ap2-6

Jestli máš jiný DB , než 13146 a opatchoval jsi nyní ACB v ABGX , tak proto to nespustíš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
i ty hry předtím jsem opravoval přes abgx a šli... Spíš si myslím, že to je špatná hra než, že by šlo o firmware, to by vyskočilo spíš logo xboxu než tohle ne ?

boŽe mŮj pŘeČti si znova co psal toro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu