Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový LT+ 1.91 @ AP2.6


drak3go

Recommended Posts

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Znamená to, že tak jak jsem psal o dodatečně zjištěných AP2.5 challenges zde >> http://console-forum.net/tema/126414-zpravy-a-fakta-o-moznostech-flashnuti-x360s-9504-0225-0401-1071-0500-a-db-2-0-13599-0 tak autor CFW se po rozboru situace a vydaného LT+ 1.9 dopracoval k nové verzi CFW LT+ 1.91, která je hotová a nyní se testuje společně s probíhajícími testy na nové verzi programu JungleFlasher.

Zároveň se posunuje číslování z AP2.5 na AP2.6 a tou dobrou zprávou je, že nebude třeba čekat na žádné nové patche pro databázi ABGX (žádné nebudou), protože nový LT+ 1.91 překonal ochranu AP2.6 ve všech ohledech a bude fungovat na dosavadních zálohách her, upravených pomocí ABGX na verzi DB 13146 :-) Počet her (6) s AP ochranou zůstává stejný i po aplikaci DB 13599.

Co to tedy znamená?

1/ Nový CFW LT+ 1.91 odstraňuje hlášené nedostatky v předešlé verzi LT+ 1.9 a navíc vítězí nad AP2.6 ochranou

2/ Lze očekávat veřejné uvedení nového CFW LT+ 1.91 a nové verze JungleFlasheru

3/ Existujících 6 her s dosavadní AP2.5 ochranou, patchované přes ABGX na DB 13146 nebude třeba nijak dál upravovat a stávající kopie nebude třeba znova vypalovat

4/ Žádné nové patche pro ABGX na DB 13599 tím pádem nebudou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

To jsem nepsal :-) Nikdo nemůže vědět, co přinese další, dosud neexistující verze DB. Pravděpodobně to ale budou další, nové AP challenges a tím pádem na to bude potřeba reagovat.

Co jse psáno platí teď, v situaci která je, co již existuje. Tj. nejnovější DB 13599.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já počkám až na LT+ 2.0, i když myslím, že vyjde až příští rok. Tak si (zatím) 6 her nezahraju, to není zas taková hrůza :/ i když jsem už jednu dohrál přes beta dashboard :D

Hrát na live potřebu nemám, tak zatím stačí LT+ 1.1

Jde spíš o to, že novější hry už budou možná vyžadovat nový Dashboard :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já počkám až na LT+ 2.0, i když myslím, že vyjde až příští rok. Tak si (zatím) 6 her nezahraju, to není zas taková hrůza :/ i když jsem už jednu dohrál přes beta dashboard :D

Hrát na live potřebu nemám, tak zatím stačí LT+ 1.1

Přesně tak . Když nehraji na live , tak mi naprosto stačí LT + 1.1 a DB 12625 . Nový DB hry nevyžadují - jen na přístup na live .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Microsoft furt vymíšlí nové ochrany.Cpou do nich milióny dolarů a stejně to je k hovnu.Akorát na tom hrabou ti co flashujou.

Mám pro tebe dvě řešení této situace...

- udělej si vše sám a zdarma (opravdu k tomu nic nepotřebuješ) :)

a ještě lepší řešení...

- nehrej záložní kopie her, ale kupuj originální hry

...................................................................................................................

p.s. ehm, vymíšlí?? ...zdravím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pro tebe dvě řešení této situace...

- udělej si vše sám a zdarma (opravdu k tomu nic nepotřebuješ) :)

a ještě lepší řešení...

- nehrej záložní kopie her, ale kupuj originální hry

...................................................................................................................

p.s. ehm, vymíšlí?? ...zdravím :)

To řikám, že arogance z tebe jenom srší. Dude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám pro tebe dvě řešení této situace...

- udělej si vše sám a zdarma (opravdu k tomu nic nepotřebuješ) :)

a ještě lepší řešení...

- nehrej záložní kopie her, ale kupuj originální hry

...................................................................................................................

p.s. ehm, vymíšlí?? ...zdravím :)

Kdybych věděl jak tak bych si to udělal sám nemáš náhodou nějaký návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute lidičky :)

Tak koukejte, mat docela (poradnej proble) tento tyden jsem si nechal udel FLASH! mam Xbox Slim 9504 a flash LT+1.9 (0272) a DB mam praveze 13146! tak tad nevim, jestli to muzu UPDATOVAT na ten 13599? jestli mi to nesmaze ten flash??? Díky moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu