Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

mesan

Members
 • Příspěvků

  138
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Feedback

  100%

O uživateli mesan

 • Hodnost
  Member

Informace

 • Koníčky
  PS4, Xbox 360, PC, kolo,moje žena, Apple vše okolo IT

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. mesan

  Problémy, podvody s eshopy

  No asi jsme se špatně pochpopili, nebo já to nenapsal úplně přesně. Mechanika se na eshopu tvářila jako zabalená a nová! Stav, který jsem dostal do ruky tomu absolutně neodpovídal a byla to vytažená mechanika asi z nějakého RRoD a ještě přepájená PCB. :-)
 2. Ahoj mám tu pár volných CR4 XL na úpravu RGH. Prodám 899,- kus.
 3. mesan

  xbox ma rgh ??

  Dashlaunch potřebuješ tuším 3.18 nebo novější na to bacha, DB zkus tento link: https://mega.nz/#F!FvBjQQBQ!wALbUFmkY1MIVtrdC1xypw
 4. mesan

  xbox ma rgh ??

  Dashlaunch a auroru si měj kde chceš třeba HDD/apps, nebo interní MU. Xexmenu má být ve formátu content/0000000 atd. to asi víš. S tím nenabíháním aurory po startu: buď tam máš více souborů launch.ini, proto ti aurora nenajíždí a nebo to blbě ukládáš. Jinde asi problém nebude. Doporučuji v dashlaunch po nastavení cesty k auroře (Paths - Default) pomocí X dát uložit a následně pomocí A nahrát nastavení. Ten update kinectu, víš vůbec jaký máš dashboard? Stahuješ tu správnou aktualizaci? Nejlepší je vždycky aktualizovat ještě před tím nežli tam dáváš dashlaunch atd., protože pak může zlobit soubor launch.ini a dashlaunch blokovat update pomocí no updater enabled. Věnuje se tady tomu fórum a většinou to všichni rozchodí, tak nevím jestli jsi tatar.
 5. mesan

  PS4 Ostatní [Ukončeno] PSN + ,roční

  OK takže prodáno?
 6. mesan

  CFW Xecuter SX OS (v2.0) - přehled, návod, FAQ

  Drzost level 1000, že se nestydíš.
 7. mesan

  [Ukončeno] NINTENDO SWITCH KOUPÍM

  Koupeno, admin může smazat.
 8. mesan

  Hack Switche

  Ahoj, někde jsem narazil na článek, který se týká opravy chyby od NINTENDO u switche. Jedná se o chybu kdy nám známým zkratem dvou pinů pod pravým joyconem šlo spustit jakýkoliv software. 1. Článek již nemohu najít, má někdo nějaké bližší info? 2. Jedná se o opravu pomocí akualizace FW, nebo až u novějších modelů co jsou z výroby v jiné "revizi"? 3. Tím pádem mě napadá jestli není v ohrožení funkčnost SX dongle od TX? Sorry za možná přihlouplý dotaz, ale zde bude určitě někdo v obraze a osvětlí mně to.
 9. mesan

  Zelda BoW

  Můžete mi někdo poslat přehled receptů na jídlo a elixíry, nejlépe obrázkový? Našel jsem samozřejmě plno přehledů atd, ale hledám, jestli přece jen nemá někdo něco lepšího a přehlednějšího.
 10. mesan

  Problémy, podvody s eshopy

  Mně stačilo kupovat mechaniku do xboxu na originalky.cz 16D2S jako nová zabalená. Po rozbalení jsem zjistil, že je dokonce rozpájená PCB deska od nějakého prasete předemnou a ponechána oxidace!! Opravdu se chce zamyslet nad tím co prodáváte a za co to vydáváte. Myslím že to prodejce ví víc než dobře, jen spoléhá na to, že naprostá většina mávne rukou a nevrací!
 11. mesan

  Hack Switche

  A to máš odkud informace?
 12. Ahoj, koupím Nintendo Switch za rozumný peníz a v dobrém stavu, prosím nabídky do zpráv.
 13. Ahoj mám prosbu, nemá někdo možnost mi naskenovat obal hry FIFA 18? Sháním již nějakou dobu a nemohu sehnat.. Já ji mám bez obalu a chci to mít pěkný... Budu moc rád když se někdo ochotný najde...
 14. mesan

  Aurora 0.6b by Phoenix (+čeština) [10.1.2017]

  RMS fórum linky nejdou, ani na přímo na RMS se nedostanu pro balík s češtinou. Může sem někdo tu češtinu nahodit případně i napsat cestu kam kopírovat? Díky.
 15. mesan

  Aurora 0.6b by Phoenix (+čeština) [10.1.2017]

  V pondělí jsou zkoušel v nové auroře stáhnout češtinu a přes auroru to nejde... tak jen pro info
×

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu