Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP ve vodě :(


Hurtak

Otázka

Prosim o pomoc jestli by se nedalo udelat neco s psp spadlo mi do vody a kdyz tam v nem mam normalcne baterku tak to vubec nereaguje ani kontrolka se nerozsviti a kdyz to dam na nabijeni tak to obcas pri zapinani tak divne zapipa a sviti oranzova kontrolka :( :( :( ale nespusti se ani tecka se na displeji nezobrazi :( Psp mam v zaruce ale mam lehce poskozenou nalepku pod baterkou myslite ze by to nak slo??? :( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ja jsem na tom stejne, ale s NIKONem D70, take jsem ho utopil.......oprava 7 tisic mozna vic. Voda je velky nepritel......myslim si ze jsi v prdeli, protoze pokud si ho zapnul a byla tam jeste voda, tak se ti zkratovalo a uz je to jen na servis, ja jsem to susil asi 2 dny v kuse (vetrak) teplo, vyndal jsem vse a proste je mrtvej......nastesi si v tom "jen" za 7000 i kdyz ted PSP sezenes za 3000-4000, ale ja musel koupit novej fotak za 40000 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Taky nechapu :D

Jeste ze mam psp pojistene takze kdybych ho utopil mam narok na nove! :)...Nekdy se hodi koukam...lidi lidi.. :) Si puste radsi radio ve vane :).....

Mel si to nechat poradne vysusit :(...

Tam jde spis o to, ze ho hned zapnul a vjel do nej proud....a to je konecna!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No je to bohuzel presne jak rikate :( hlavne kdyz mi tam spadlo tak uz bylo zaply kdyz jsem vyndal ( i kdyz moje reakce byla celkem pohotova mohlo tam bejt tak 5-6 vterin) tak v panice a v soku jsem se ho samozrejme zkousel rozjet :( su kokot no :(

btw: je to naprosta pohodicka kdyz si lehnu do vany (bohuzel plny vody) a pustim si dedictvi aneb kurvahosi... (teda bohuzek jsem si to nestihl zapnout...:( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu