Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak flashnout psp ...


tobipsp

Otázka

Ahoj,dnes jsem si obědnal pandora battery do psp,a chci se teda zeptat nemá tady už někdo MMS? ..

koupil bych ... prosím vás kontaktujte mě na icq:378563410 nebo email: kisamer@seznam.cz ... budu vám vděčný když mi pomůžete btw nehacknul by mi někdoz vás psp? dojedu kamkoli v jihočeském kraji

předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Podle toho s čím potřebuješ pomoct. Píšeš že sis objednal pandoru takže předpokládám že máš taky kompatibilní psp že? potom potřebuješ kartu, ideálně nofake. Tu přetvoříš třeba v programu PSPGrader nebo v tom pandora deluxe jak píše zingl. Každopádně pokud psp chceš jenom flashnout a ne unbricknout tak k tomu ani pandoru nepotřebuješ. Stačí ti nahrát pár souborů na kartu. Jaké přesně ti napíšu v zápětí co napíšeš typ psp, není zrovna patrné jaký typ psp chceš flashnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Stáhneš tohle:

http://psp.novinky.org/files/6.39%20ME-2%20(OFW%20Version).zip

A postupuješ:

nabijte baterii, případně připojte PSP k AC adaptéru

rozbalte archiv "6.39 ME-2 (OFW Version).zip"

zkopírujte adresář "install" na MemoryStick do ms0:/PSP/GAME/

spusťte "PSP Update ver 6.39"

tlačítkem X potvrďte instalaci, tlačítkem R instalaci ukončíte

postupujte dle instrukcí na displeji

instalaci dokončete stisknutím tlačítka X

PSP se restartujte

Hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A pak se lidi smejou ze si nekteri lidi nechavaj platit ze ostatnim flashujou pspecka... ale vidite ze pro nekoho je to mission impossible.

Edit: pokud to nepochopis podle toho podrobneho navodu ktery napsal Razzer (jo objetoval svuj cas) tak myslim ze ti nepomuze ani zazrak po icq.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jak nemůžeš pochopit postup skládající se z jednoho download linku a osmi řádků českých "vět"? To je opravdu IQ pod hlubokým stupněm mrazu.

Jestli se najde ňákej ten sebevrah co ti to hodlá vysvětlovat, tak mu přeji pevný nervy. Možná tak KOSScz se obětuje, ten tu často nabízí PM poradnu. :D

E:// Souhlasím s forWhatem, až se zase najde někdo kdo bude nadávat na placení flashe kterej si každej může udělat zdarma doma, použiju tenhle topic jako ukázkovej příklad. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Boha jeho, teď lituju že jsem sem vůbec napsal, by se dál snažil by se vytvořit mms, nakonec by ho to omrzelo a psp by snad prodal nebo sehnal někoho kdo to udělá za něj. Poslední dobou je to tady samej tupec ale tohle je fakt extrém. No nic, napiš kossákovi, ten se snad obětuje, nicméně výsledek nezaručen. To myslím položí i jeho a to je vůči demenci dost odolnej, aby ne když sám je dmnce král :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu