Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patchování s Abgx360


tomigo

Recommended Posts

Ahoj všichni..

Poprosil bych vás aby jste mi vysvětlili pár mnou nepochopených věcí..

V první řadě bych chtěl říct že na Live hrát nebudu v žádném případě..

A zajímá mě,když mám v XBoxu flash LT+ 1.9,tak tam spustím všechny wave bez patchování?

A když budu budu chtít vypálit Assassins Creed Brotherhood,který je s AP2.5 ,tak musím patchnout přes Abgx360 ,nebo je ten Abgx jen kvůli Live?

Jestliže bude potřeba patchnout AC:B i bez Live,tak prosím o návod jak patchovat v Abgx,jednou jsem někde ten návod našel ale už ho prostě nemůžu najít,omlouvám se jestli je někde na fóru.. :roll:

Jinak se mějte pěkně a díky za jakoukoliv odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle návod je pořád aktuální:

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6

nejlepší je i patchovat ještě SSv2:

http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

ale jestli na live kašleš a ban by ti byl úplně jedno, tak na to kašli

Patchování AP2.5 abgx provádí v podstatě automaticky a potřebuješ to, aby ti hra vůbec šla spustit.

Jaký máš dashboard momentálně?

Jestli 2.0.13599.0, tak aby jsi spustil hry s AP2.5, tak potřebuješ firmware LT+ 1.91 kvůli novým kontrolám AP2.6. A patchnutou hru na dashboard 2.0.13146.0 (poslední patch v abgx, když v tom hru teď projedeš, přesně tohle dostaneš).

Jestli 2.0.13146.0, tak ti stáčí firmware LT+ 1.9, který máš, ale musíš mít hry patchnuté zase v abgx, momentálně taky stačí patchnout stejně jako u přechozího případu.

Jestli nižší než 2.0.13146.0, tak budeš potřebovat AP2.5 patche k tomu danýmu dashboardu, ale ty se nedají z abgx momentálně nijak vytáhnout, vždycky dostaneš jenom poslední patche, který se tam objevily, takže bych doporušoval updatovat dashboard na 2.0.13146.0 (přes flashku např.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jak ti řekl Dlaha, musíš mít DB v Xku ve verzi 2.0.13146. U AP 2.5 her totiž musí sedět údaje pro dashboard, který máš nainstalovaný. A současné ABGX má data pro 13146 a nikoli 13141. Takže patchnout hru přes ABGX na autofix level 3 a patchnout také SS v2 viz příspěvky výše od dlahy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, jak ti řekl Dlaha, musíš mít DB v Xku ve verzi 2.0.13146. U AP 2.5 her totiž musí sedět údaje pro dashboard, který máš nainstalovaný. A současné ABGX má data pro 13146 a nikoli 13141. Takže patchnout hru přes ABGX na autofix level 3 a patchnout také SS v2 viz příspěvky výše od dlahy

Ok,díky moc.. A když teďka udělám update DB na 2.0.13146 tak se mi vymaže flash?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu jsem ten příspěvek upravil, měl jsem tam překlep,ale jak píše tady Zoombik. Updatni si přes flashku na 13146 a potom akorát tu hru projeď přes abgx, jak je psáno v tom návodu.

Ono teoreticky je 13141 to samý jako 13146, jen updatnutý v jiný vlně, ale pro jistotu si tam hoď ten 13146 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jak zjistím jakou verzi flashe mám a verze dashboardu? Koupil jsem xbox v zastavárně už flashlého.

DB zjistíš zde :

SYSTÉM SETTINGS – CONSOLE SETTINGS – SYSTÉM INFO – třetí řádek odspoda – D. ………………

Jak se dá zjistit verze flashe?

Ty nemáš jinou možnost , než zkusmo :

Musíš mít DB nejméně 12625 a potom zkoušet spouštět hry s různou wave . FW flashe zjistíš přibližně podle této tabulky :

Když jde spustit jen wave 2 – tak je to 1.4 nebo 1.5

Když jde spustit wave 2 a 3 – tak je to 1.51 nebo 1.6

Když jde spustit vše – tak to může být LT a všechny novější – to se nepozná přesně

To neplatí pro hry s ochranou AP25 ( Assasins Creed: Brotherhood, NFS HP , Fable III, Halo: Reach, Call Of Duty: Modern Warfare 2, Call Of Duty: Black Ops. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tedka stahuju assasin creed brotherhood. tak se uvidí.

Toho ASSASSINA ani nestahuj nepůjde ti spustit a zbytečně by jsi vyhodil DVD . V ABGX jsou teď patche na hry s AP25 na verzi DB 13146 . Když máš 12625 , tak by jsi ještě navíc xko flagnul . Jaké wave hra má zjistíš z ABGX a nebo programu 360WavesPatcher

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Ted me neni jista jedna vec..Kdyz mam LT+ 1.1 a DB mam 625,tutiz novejsi DB si dat nemuzu,jinak si smazu flash.Kdyz mi ABGX zjisti ze ma hra AP 2.5 tak ji nemuzu dat na level 3 kdyz pisete ze momentalne abgx ma data pro DB nejaky vyssi nez mam,jinak dostanu flag?? Diky

Je vůbec zbytečné aby jsi ji vypaloval . V tomto případě by jsi ji stejně nespustil . Musel by jsi mít hru v ABGX opatchovanou v době , kdy platil i na live DB 12625 - tudíž v ABGX byly příslušné patche pro 12625 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, prosím o radu. Mám DB 12625 a nový flash LT + 1.91. Zkoušel sem pálit hlavně hry na kinect (Fighter Ungaged, Dance Central, Motion Sport...). Všechny tyto hry jsem stáhl z cz torrentu a přejel přes AGBX na level 3, ten psal vše zeleně. Vypalovačku mám LG GSA-H42N, ta zvládne pálit až na rychlost 10x DVD+R DL, ale já to pálil na rychlost 2x. Vložil sem to do Xboxu a vůbec to ani PLAY GAME nebo PLAY DVD nenabídne. Prostě žádná odezva. Co dělám blbě? Děkuju všem za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vůbec zbytečné aby jsi ji vypaloval . V tomto případě by jsi ji stejně nespustil . Musel by jsi mít hru v ABGX opatchovanou v době , kdy platil i na live DB 12625 - tudíž v ABGX byly příslušné patche pro 12625 .

Takže teď neplatí už to,co jsi mi psal cca minulý týden??

quote_icon.png Původně napsal Krabbio viewpost-right.png

Na live nechodím, snad už poslední otázka :-) Pro mě s LT+ 1.1 a DB 625 se týká při stáhnutí jakékoliv nové hry pořád to samé ?? Kontrola přes ABGX na level 0,pak level 3 a vypálit? Jo a na LT+ 1.1 nikdy nenahrávat vyšší DB než je 625 jinak se mi FW smaže a nepůjdou hrát pálenky??

toro: Ano - vše platí tak jak jsi to napsal .

P.S. nebo tohle nemám dělat v ABGX jen v případě že hra má červeně vypsanou ochranu AP 2.5 nebo už i AP 2.6 ???? díky moc za odpověď,pořád mi to totiž ještě není jasné :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu