Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Patchování s Abgx360


tomigo

Recommended Posts

to saza: díky za radu s nastavením booktype

Momentálně když tam dám vypálenou hru tak se spustí sama, ale při načítání je černá obrazovka a pak jen vyskočí hláška 1.CLEAN DISK 2.RESTART CONSOLE, samozřejmě to ani 5x po sobě nepomože. Vypaluji rychlostí 2,4 na Emtec. Díky všem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to saza: díky za radu s nastavením booktype

Momentálně když tam dám vypálenou hru tak se spustí sama, ale při načítání je černá obrazovka a pak jen vyskočí hláška 1.CLEAN DISK 2.RESTART CONSOLE, samozřejmě to ani 5x po sobě nepomože. Vypaluji rychlostí 2,4 na Emtec. Díky všem za radu

Tak jsem se díval na tu tvou vypalovačku . Je to už docela starý typ - nejnovější FW na ni je ke stáhnutí z r. 2007 . Stáří vypalovačky + DVD EMTEC ( což jsou šunty ) je nejpravděpodobněji důvodem , proč ti ani jedno DVD nejde spustit . Jestli máš možnost , tak to zkus vypálit na kvalitnější vypalovačce na jiném PC , nebo si kup rovnou novou vypalovačku a bude po problémech .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pálením to vždy projíždím v ABGX na level 3. Pokud bych měl koupit novou palírnu tak mi prosím poraďte jaký tip by byl nejvhodnější a cenově přijatelný. Díky

Jestli to máš do stolního PC ( to je lepší než v ntb nebo i externí ) , tak záleží jaké máš připojení - jestli máš SATA , nebo ATA . Nejlepší značka je LG - mám s nimi výborné zkušenosti . Vypalovačky by měli mít v každém obchodě s počítači a nejlépe když si svou vymontuješ a vezmeš ssebou . V obchodě ti určitě poradí . Cenově jsou do 450 - 500 Kč .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás ve městě na kamenném obchodě mají tuto LG - GH22LS50. Co myslíte, je dobrá nebo mám vzít něco jinýho někde jinde ???

Tak ti ji nedoporučuji ze dvou důvodů .

1. Je to LightScribe ,což nevyužiješ a o to je zbytečně dražší . Levnější media se popisovat vypalovačkou nedají .

2. Zde : http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-PB69CC7309C7CFFD9C12574A0005795C0.html si o ní přečti negativní hodnocení od majitelů .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím když už sme trochu odbočili od tématu.. Teď jsem si můj externí HDD rozdělil na dva disky,že jeden budu mít na filmy NTFS a druhý sem dal na FAT32 s kapacitou 160 GB pro xko.. Xbox mi ho naformátoval jen na 16 GB místo 16O GB .. překládám si tu na xku v nastavení Configure USB Device něco že USB zařízení xko umí jen 16 GB,to jako fakt??? to je ale škoda jestli tomu tak je :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím když už sme trochu odbočili od tématu.. Teď jsem si můj externí HDD rozdělil na dva disky,že jeden budu mít na filmy NTFS a druhý sem dal na FAT32 s kapacitou 160 GB pro xko.. Xbox mi ho naformátoval jen na 16 GB místo 16O GB .. překládám si tu na xku v nastavení Configure USB Device něco že USB zařízení xko umí jen 16 GB,to jako fakt??? to je ale škoda jestli tomu tak je :-(

Je to tak -. nakonfiguruješ jen 16 Gb - asi kvůli tomu aby jsi si musel kupovat HDD od MS .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu