Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak se pŘipojit k nintendu wii pres wifi


posta2005

Recommended Posts

jo ja vim, ale ja nepotrebuji wii 24 connect a wii internet a wii shop a uz vubec si nechci wicko aktualizovat me jde pouze o to si stahnout i obaly, takze pripojim usb kabel do wicka a lan kabel z routeru, do usb lan conectoru, a pak to nastavim jak to je na tom obrazku ok a pak to uz pujde normalne?? skoda ze to nejde pres tu wifinu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam ale pocit ze ho tam mam naistalvanej, vis ja jsem mel konzoly a nechal jsem si ji hacknout abych mel na hdd hry jenze jsem si koupil hru a updatoval jsem to a docela dlouho me trvalo nez jsem si to hacknul zpet vsechno jde v pohode, ale pouze ta mam prazdny obaly takze to vypada blbe, takze uz nechci to znovu updatovat zase, tak z toho mam strach, chapes? proste jsem na tom delal skoro tyden jsem se me povedlo to hacknout zpet, a ted kdyz mam wifinu tak jsem si myslel ze to pujde bez problemu jenze me to pise chybu:Error code:51330

Unable to connect to the internet.

Choose Internet settitngs and then confirm your connection. Visit support.nintendo.com for assistance.

takze jsem docela bezmocnej ale pokud me zarucis ze se me to uz samo neupdatuje tak bych si to koupil, ale potrebuji mit zaruku,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu