Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Herní notebook MSI GE620DX​-292CS


Pit-Bull

Recommended Posts

Zdar hledal jsem po netu herní notebooky do 20 000 a nejlepší co jsem našel je toto (a prej že herní notebooky do 20 000 jsou na prd) tak bych se chtěl zeptat jestli je dobrej (jaký hry zvládne tak asi) a jestli stačí prosecor a grafika ... jinak jestli za stejnou či menší cenu najdete i něco lepšího díky ...

EDIT: koukal jsem na stránku OK computers (protože sem z PCE) a když dám herní notebooky tak mě pripadají ty notebooky horší než když koukám na všechny (bez rozlišování) :D moc se v tom nevyznám ale NB za 20k z takovouhle grafikou nVidia GeForce GT 540M 1GB DDR3 to mi příjde slabý když to MSI (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=93867) má 2Gb ale v tom čísle GT555 se nevyznám ale slabý to snad není ne? a procák i5 (2410) asi dvoujádro taky není nic slavnýho ne? rozjedu na tom hry co teďka vyšli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal sem na tuhle stránku http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html a všiml si že ATIny mají obrovský Pixel Shaders a a nVidie zase Pixel speed :D co je podle vás lepší xD

PS: je lepší mít 1Gb grafárnu z nějakým velkým číslem nebo 2Gb z menším? :D (nerozumím tomu tak se ptám) :D jinak těch otázek mám vice tak aspoň na něco odpověď :( díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu