Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

hry bez ap2.5 na db13599


captforest

Otázka

caute, mam otazecku jen pro ujisteni. xbox mam flashly poslednim lt+ 1.91. z drivejska mam vypalenou hru ( konkretne gta episodes from liberty city). hra pokud vim nema ap2.5. projel jsem ji v abgx jeste v dobach dashboardu 12625. musim ji znova kontrolovat pres nejnovejsi abgx?vim ze ap2.5 hry musim,diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Vyplývá z toho v podstatě, že AP 2.6 sice bylo poraženo, ale zůstává pořád AP 2.5 a všechno co k tomu patří, jen jsme ochuzeni o bezpečnostní pojistku.

Mně to připadá , že se kolem patchování v ABGX v podstatě nezměnilo nic . Hry musí tedy být ošetřené pomocí ABGX stejně jako předtím - jen je kolem toho velký humbuk . Okolo té BEZPEČNOSTNÍ POJISTKY to zatím není jasné . Tomas007 píše :

" Takže jen tak pro informaci, mám to vyzkoušené. Flash 1.91 a dash 13599 - nejdou všechny AP25 hry .Pro každý nový dash se budou muset projet hry přes nejnovější ABGX. Na flash LT+1.91 asi nelze dostat FLAG "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

toro: Jj, taky to beru, tak že se nic nemění. Právě tu část "asi nelze dostat flag" úplně nechápu, čím je to podložený. Věřím hlavně informacím od tvůrců firmwaru, to je pro mě ten nejjistější zdroj informací, protože k tomu ti lidi mají nejblíž. Tak věřím, že když píšou, že kvůli AP2.6 museli odstranit bezpečností pojistku a doporučují větší obezřetnost při patchování, tak to tak vážně je. Ale stejně by ještě Tomas007 mohl napsat konkrétnější informace, jestli zkoušel XVal a jestli naběhla nebo nenaběhla černá obrazovka a jestli byl připojení k internetu nebo ne, kvůli online flagu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já to myslel takto (že asi nejde dostat FLAG). Že když dáte ošetřenou hru pro dashboard 12625 tak na novém dashboardu a flash LT+1.91 vám vyskočí jenom chyba že disk není podporován. Na novém Flash už nemáte černou obrazovku a žádné chroupání v mechanice a zamrznutí konzole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já to myslel takto (že asi nejde dostat FLAG). Že když dáte ošetřenou hru pro dashboard 12625 tak na novém dashboardu a flash LT+1.91 vám vyskočí jenom chyba že disk není podporován. Na novém Flash už nemáte černou obrazovku a žádné chroupání v mechanice a zamrznutí konzole.

Ty jsi ale psal , že jsi zkoušel spustit už dříve vypálené hry , které byly upravené v ABGX na starý DB a nespustil jsi je . Na to jsme se ptali . Jestli jsi potom kontroloval xbox v Xval – jestli nemáš FLAG – když jsi to psal . Jestli ne , tak si to prosím zkontroluj a napiš nám výsledek . Dlaha ještě chtěl vědět , jestli jsi byl připojený k internetu . Zkoušel jsi už opatchovat hru nyní v ABGX ( má patche sice pro 13146 ale prý by to mělo jít spustit ) a přesto nefunguje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám doma hry s AP25 pro dashboard 12625, a na nejnovějším dashboardu a flashem LT+1.91 nefungují. Nyní se mi nechce zkoušet zda po ošetření ABGX360 fungují, nechci plancat DVD9. A ještě něco k AP25 hrám a LT+1.91 - když spustím třeba Black Ops tak se objeví černá obrazovka ale jen na cca. 4 vteřiny a zobrazí se This disc is not supported. A ještě něco k FLAGU - když jsem měl LT+1.1 tak jsem na XVAL udělal kontrolu s měl jsem Secdata is Clean a to i když jsem měl černou obrazovku a nechal jsem ji cca. 5 minut a poté mi to něco napsalo. Ale nyní s LT+1.91 jsem udělal kontrolu a mám Failed AP25 Challenge. Tak jako jestli mám FLAG, tak ho dostane každý kdo má nejnovější flash a vyzkouší starší AP25 hru. Jinak chodím na LIVE a BAN jsem nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za odpověď ! Flag máš , takže nyní už je vše jasné . Na live hned ban samozřejmě za ten flag není hned a má ho více lidí a při tom také hrají na live . Dostal by jsi ho ale pokud by MS spustil banovou vlnu - už dlouho nebyla a kdo ví kdy a jestli bude , když to teď řeší i jinými způsoby . Jak to zde už bylo napsáno - MS by se i připravil o zisky z placeného live od lidí co by dostali ban .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jako jestli mám FLAG, tak ho dostane každý kdo má nejnovější flash a vyzkouší starší AP25 hru.

No to je přesně ono, co jsme tady celou dobu psali. Když si hru teď patchneš v abgx a vypálíš znovu, tak bude na 99% fungovat.

Ta černá obrazovka byla právě ta pojistka proti špatnýmu AP2.5 sektoru ve hře, když ti vyskočí obrazovka "The disc is not supported", tak je to jasný flag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak ja snad flag nemam. ac brotherhood jsem ceknul v nejnovejsim abgx a patchnul ssv2 a vypalil. vsechno funguje hra se normalne spustila, zadna cerna obrazovka.

Jj, přesně tak by to mělo fungovat, flag by jsi mít neměl, díky za ověření :)

Tak to je ten flash, dost špatnej! Proč tam tu pojistku nedali, fakt nechápu. Teď mám flag a budu ho muset nějak odstranit.

Pojistku tam nedali, protože to nešlo, něco kvůli AP2.6. Tohle ti to měl flasher říct, takovýhle věci jsou docela důležitý. Já ještě když jsem flashoval, tak jsem se snažil lidem popisovat, jak kontrolovat hry, co můžou, co ne, na co si dávat pozor. Navíc teď jsou tyhle poučky ještě důležitější, než kdy dřív, kvůli novým ochranám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze se tu proste jedna jen o tech 6 her... Tudiz kdyz projedu treba dirty 3 v abgx .. patchnu ssv2 .. opet projedu pro kontrolu , vypalim ... Tak nedostanu flag a noramlne jedu ??? Pochopil sem to spravne ... Posledni dny tu ctu jak das a zacinam byt z toho uplne vedle zas :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze se tu proste jedna jen o tech 6 her... Tudiz kdyz projedu treba dirty 3 v abgx .. patchnu ssv2 .. opet projedu pro kontrolu , vypalim ... Tak nedostanu flag a noramlne jedu ??? Pochopil sem to spravne ... Posledni dny tu ctu jak das a zacinam byt z toho uplne vedle zas :D :D

Pochopil jsi to správně a děláš dobře , že si vše přečteš . Vedle nejsi - už sis o tom udělal správný úsudek .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu