Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nahrávání her


JohnnyX360

Otázka

Ahoj nintendu vůbec nerozumím, ale zvažuji nákup nějakého staršího DSka, abych si zahrál nějaké nintendo only tituly. Chci se zeptat, jak je to s nahráváním her na karty, musím mít čtečku karet a přes ni nebo jde samotný dsko zapojit přes kabel do pc jako to jde třeba s PSP?

Omlouvám se jestli je to moc hloupý dotaz, ale v tématech pro začátečníky jsem toho moc neobjevil.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Zajímalo by mě techicky skoro totéž. Mám GBA SP + MiniSD Super Card.

(tam je to snadné, rom přežvýkám v PC softu a nahraju na kartu a hraju)

Kdybych chtěl přejít na Nintendo DS (a zachovat možnost hrát GBA - GB hry)

co doporučíte abych koupil ?

Jakou konzoli (DS stači asi, že ?) ale hlavně jakou kartu - jde mi pouze o hry.

Na aukro jich pár je, co doporučíte ? (R4)

Ahoj nintendu vůbec nerozumím, ale zvažuji nákup nějakého staršího DSka, abych si zahrál nějaké nintendo only tituly. Chci se zeptat, jak je to s nahráváním her na karty, musím mít čtečku karet a přes ni nebo jde samotný dsko zapojit přes kabel do pc jako to jde třeba s PSP?

Omlouvám se jestli je to moc hloupý dotaz, ale v tématech pro začátečníky jsem toho moc neobjevil.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

kup jakoukoli flash kartu (nejoblíbenější je asi acekard 2i),na všech klasických flashkartách rozběháš NDS,a GB hry,pokud chceš rozběhat GBA hry,tak si musíš buď koupit Ezflash 3-in-1(která má v sobě RAM) a k tomu flashartu,a nebo si koupit výkonnější flashkartu,která zvládne rozběhat GBA emulator,např. iPlayer

Takže ideální řešení kup iPlayer,na kterém můžeš hrát NDS,GB hry jako na normal flashkarte,ale navíc můžeš hrát i GBA hry a spouštět Avi videa,díky výkonnějšímu čipu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

@Lentilek2 este doplnim...akukolvek flash kartu by som nekupoval...co mam dobre skusenosti tak:

-acekard 2i

-r4i-sdhc v1.4.1 alebo v1.4.3 (je to to iste akurat 1.4.3 je od vyroby aktualizovana na dsi 1.4.3 a 1.4.1 treba aktualizovat)

-supercard ds two (tato ako jedina flash karta spolu s iplayer zvlada emulaciu gba)

Ezflash 3-in-1 sa da zasunut iba do DS Lite alebo DS Fat...DSi a DSi XL nema slot na tuto kartu..

vacsina r4i kariet su bud shity alebo klony...konkretne ale ta r4i-sdhc je dobra...mal som ju a bol som spokojny

takze v skratke:

-NDS Lite + Acekard 2i + Ezflash 3-in-1

alebo

-NDSi / XL + Supercard DS Two alebo iPlayer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu