Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Iphone UK


Impresion33

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jde to špatně moc se to nevyplatí.....posledni fw co šel odblokovat byl 4.0.1 ale ten už tam asi nebude (zaleži na Basebandu)....3GS se da oblokovat nahranim ipadBB ale pak odejde gps....a iP4 jde odblokovat přes gevey sim ale to je taky nic moc a nebo oficalni unlock od UK operatora........to sou možnosti ale spiš kup iP v čr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Ale ale, to jsou zase rady nad zlato ..

.. poslední unlock jsem dělal na 4.3.3 přes Ultrasn0w, tedy JB reds0w a to na 3GS/4 (3G je mimo)

.. nebo to jde unlock sim, kterou zle zakoupit např. na aukru a unlockneš bez JB, ale na jaký FW nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ultrasn0w je už mimo ?

ten už je dlouho mimo pokud nemas starej BB.....když novej unlock už nevyšel aspon rok

Ale ale, to jsou zase rady nad zlato ..

.. poslední unlock jsem dělal na 4.3.3 přes Ultrasn0w, tedy JB reds0w a to na 3GS/4 (3G je mimo)

.. nebo to jde unlock sim, kterou zle zakoupit např. na aukru a unlockneš bez JB, ale na jaký FW nevím.

jedinej kdo je tady mimo seš ty.....posledni unlock přes ultrasnow jde na 4.0.1 a když to nevíš tak ratši nerad....ja třeba mam ten iOS 4.3.2 a unlock přes ultrasnow ale mam ješte stale starej Baseband kterej byl na 4.0.1 a jde unlocknout.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
jedinej kdo je tady mimo seš ty.....posledni unlock přes ultrasnow jde na 4.0.1 a když to nevíš tak ratši nerad....ja třeba mam ten iOS 4.3.2 a unlock přes ultrasnow ale mam ješte stale starej Baseband kterej byl na 4.0.1 a jde unlocknout.......

Ano, svůj iP 4 s FW 4.3.3 jsem unlocknul pomocí síly jedi .. jsi opravdu jednička :)

//hezký pravopis, fakt si ve škole dával pozor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nedělej tady machra když tomu nerozmíš......(ale bacha ty si vlastně mod coo) ja už se o iPhonu zajímam dlouho a určitě o tom vim vic jak ty

iP s ofic.fw 4.3.3 unlocknout pomoci ultrasnow prostě nejde.....a ukaž mi kde mam nějaky velky chyby když to píšu narychlo.....

michat, YaKuZa-nějakej mod něco napíše ješte špatně a vy mu hned lezete do pr..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu