Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.71 M33 + Updates (poslední Update 4)+Popstation_MD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 333
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Mohl by mi někdo říct když mám 3.40 a chci na 3.71 m33 tak půjde to a jinak co je ten fat PSP thx

lol...ne máš tam napsaný že to jde jenom z 3.52m33-3 a -4 tak updatni na to a pak na 3.71m33...máš psp slim a psp fat(takzvaně není to oficiální nazev starýho psp)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau prosím tě včera sem si koupil nové PSP slim. ALe chtěl bych používat ISO hry. Můžež mi nějak downupragdnout muj PSP ????A kolik bys si za to chtěl???Jak dlouho to trvá??? A kdy by byla možnost???Prosím napiš

kdyžtak napiš na email xkamara@seznam.cz

napiš tekkenovy(tekken90)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi mam prosbu.. mate jeste nekdo slim s fw 3.60-m33 ? napsal jsem hb na vytvoreni pandora baterky i pro psp sli.. ovsem s fat baterkou.. ale bohuzel uz mam na slimu 3.71-m33 a downgradovat to nejde a na fat s 3.71-m33 se mi aplikace nezapne.. tzn pravdepodobne ma te fw vypnutou funkci pro zapis do eeprom baterie.. kdyz dam do fat 3.52-m33-4 a spustim ji na kernelu 3.52 tak funguje korektne.. potreboval bych jen otestovat, jestli se na slimu s 3.60 nevypne pri startu.. nemusite na baterku nic zapisovat. byla by to cesta jak vytvorit pandorinu baterku i na psp slim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele hoší me to píše

verifing 3,71 ... cannot open file 371.PBP

už se na to pár lidí ptalo a nikdo neodpověděl takžo prosím

Už nic vyřešil jsem to.Chyba byla vtom že jsem si to stahl ze stránek m33.narod.ru ale tam chyběl ten soubor 371.PBP a pak jsem si to sthl od tekenna a jelo to :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkuste nekdo pls ten plugin na screeny jestli to nekomu facha a dela mu to screen i ve hre,nebo jestli sem tak blbej jen ja a neumim to zprovoznit

JJ jede akorat ne ve hrach protoze si musis vytvorit textak Game.txt v seplugins kam napises ms0:/seplugins/Screen.prx , nechapu proc to neni v tom raru defaultne ale takhle to funguje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ jede akorat ne ve hrach protoze si musis vytvorit textak Game.txt v seplugins kam napises ms0:/seplugins/Screen.prx , nechapu proc to neni v tom raru defaultne ale takhle to funguje ;)

jj diky uz mi to jde i ve hre,ALE.......ty screeny ve hre sou desny,proste nepouzitelne navic pri zapnutem stavu(myslim v pluginech-recovery na enabled game)nejde spustit docela dost her.napr PES6,DEMO Silent Hill ani PSX hry,takze dokud se nevychytaji mouchy,je tento plugin celkem k nicemu...skoda no,snad se to casem doladi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to tam dam urcite jediny co od 3.71 M33 vyzaduju je aby fungovali vsechny funkce jako na origo 3.71 (Krome LocationFree Player - nevyuzitelny)

a aby to prehravalo ISO hry.Takovy ty veci jako moznost 4. podsviceni,taktovani..jsou fajn ale nejde mi vubec o Homebrew atd...

Hlavne aby slo spojit s PS3jkou :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu