Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.71 M33 + Updates (poslední Update 4)+Popstation_MD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 333
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

borci nemusite prez pandoru...da se jit na 1,50...dneka jsem to potreboval (prestal mi fungovat monster hunter2) a zjistil jsem ze jeden borec prisel na to jak,kdyztak muze tekken udelat navod

tady je odkaz:

http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=80949

je to vyzkouseny i na ta82 a spol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

borci nemusite prez pandoru...da se jit na 1,50...dneka jsem to potreboval (prestal mi fungovat monster hunter2) a zjistil jsem ze jeden borec prisel na to jak,kdyztak muze tekken udelat navod

tady je odkaz:

http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=80949

je to vyzkouseny i na ta82 a spol

no jo.......to vypada dobre:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

motoo tak to by me ani nenapadlo :D myslis ze by se nasel nekdo takovej? vzdyt kazdej vi (doufam) ze na slim NEMUZE jit 1.50

na Slimovi jde 1.50, ale nejde korekntne, jsou s ni problemy..

.. BTW pokud nejakej slimak prejde na 3.71m33.. muze se pak vratit na 3.60m33 ? treba tim ze by si hodil offic. 3.60 a pak pres pandoru? nebo to jde primo? nebo to nejde?

to myschoo: naprosto souhlasim, dokud nebude patch, take do toho nejdu :)

to myschoo signature: jo torrenty celkem dobre.. ale hry na PSP stahovat jen z private.. jak rikam, stahl jsem 2 z mininovy, proste jen pres search a obe shodou okolnosti vadne.. feedback zadny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem nejak nepobral k cemu to jako melo bejt? :D Ano smazanim DIC, vymazes asiejske fonty.. ale proc jsi to sem do vzduchu jen tak placnul ? :D

Tím asi myslel, že narliza napsal "vymaže pár korejských znaků" místo "Smaže korejský font".. asi Oo;

EDIT: Moc se omlouvám, tekkene, nj, holt když někdo neumí číst..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu