Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod Custom firmware 3.71 M33 + Updates (poslední Update 4)+Popstation_MD


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 333
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

tak jsem taky presel, jinak stala se mi skvela prihoda nechal jsem tam pluginy kery jsem pouzival na 3.52 nebo kolik je to cislo :D mno a nak se to posralo a nechtelo najet do XMB tak jsem zkusil Recovery najelo, uz jsem si rekl uff aspon ze to :D a najednou se recovery seklo aji podruhe a potreti a poctvrte :D uz jsem si myslel ze jsem v prdeli :(, ale najednou me anpadlo vytahnout UMD a Memory stick a kdyz jsem ho vyndal vse uz jelo v poho :)¨, asi to bylo fakt tema pluginama ptz ted uz je vsechno v poho :) ale jinak to byla celkem sranda :) jak ve me hrklo uz jsem chtel psat nekomu z brna na unbrick :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

funguje vam s tim updatem kernel 1,50? sem nainstaloval update a kdyz chci pustit nejakou HB app tak jakoby nabiha a pak se cele psp restaruje a to je cele :( nevite co to?

mi to dela uplne to stejne a kdyz prepnete kernel tak se objevi v recovery ze mate kernel 3.71 ale dole je text kernel 3.52.....ceknete to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem taky presel, jinak stala se mi skvela prihoda nechal jsem tam pluginy kery jsem pouzival na 3.52 nebo kolik je to cislo :D mno a nak se to posralo a nechtelo najet do XMB tak jsem zkusil Recovery najelo, uz jsem si rekl uff aspon ze to :D a najednou se recovery seklo aji podruhe a potreti a poctvrte :D uz jsem si myslel ze jsem v prdeli :(, ale najednou me anpadlo vytahnout UMD a Memory stick a kdyz jsem ho vyndal vse uz jelo v poho :)¨, asi to bylo fakt tema pluginama ptz ted uz je vsechno v poho :) ale jinak to byla celkem sranda :) jak ve me hrklo uz jsem chtel psat nekomu z brna na unbrick :D

Tak to máš kliku já jsem na XMB právě dojel, PSP Brick mě neminul a Recovery v nenávratnu. Jdu se ponořit do světa Pandora baterky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nahodil sem 3.71 m33 a když dam v xmb menu game->memory stick, tak se mi to pokaždý kousne a vypne. nevíte někdo, co s tim?

zkuz bud naformatovat kartu...nebo přeistalovat FW...3.71m33->1.50->3.71m33

potvrzuju funkcnost i to ze kdyz se prepina kernel tak nahore je nepsany 3,71 a dole 3,52 ale nevim cim to je.... to bude asi tim ze si to updatoval s 3,52...

zapoměly opravit...od 3.52m33...mám to stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for MATA: tak uz se mi povedl vyresit nefunkcni kernel 1.50.... musel sem udelat kompletni downgrade na FW 1.50.. z toho sem sel na 3.40 OE a pak na 3.52M33 s updatem 4 pri kazdem nahrani FW sem zformatoval kartu... nejdulezitejsi je,ale asi format kdyz tam das 3.71M33 tak format a pak tam teprve nakopirovat update s kernelem 1.50 na kartu... provedes update a pojedes v poho... mam totiz takovy pocit,ze slozka update cisteho fw 3.71M33 ma stejne jmeno jednoho souboru jako pak ten update a asi se to jen spatne prepsalo... takze radsi to res formatama... me to tak uz jede v poho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(+|___|+): naformátování karty pomohlo. dík;)

nz...mně zrowna nešlo spustit psp když jsem tam měl kartu:D vy táhl jsem ji a jelo to...tak jsem ji zformátoval a fičí v pohodě:)

Lidi chci se jen zeptat jestli uz ta 3.71m33 bezi v poho... chci si ji dat na slima ale bojim se abych zas nemusel delat pandoru a schazovat to... Ma nejaky vyhody oproti 3.60m33? jak je to stema aktualizacema? pls..

Aktualizace jsou jenom pro Fata...na slima máš jen tu 3.71m33...já ji mám a zatím v poho...shazovat to tedka newim jak se dělá...estli to jde...na fatu to jde...ale tam jdeš rownou na 1.50....a na slimu nejde 1.50...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu