Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Call Of Duty Black Ops AP ?


Consolero

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Diky za odpoved, ne mam posledni DASH a musim reburn... Ten screen je z fora a kontrola v posledni verzi abgx 1.5, nestacilo by to jen projet v 360WavesPatcher ?

360WavesPatcher s AP25 nemá nic společného - řeší jen výměnu wave . Aby ti hra jela a neměl FLAG tak musíš mít hru s AP25 vždy opatchovanou na příslušný DB , který máš v konzoli .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, pokud máš aktuálně LT+ 1.91, musíš stejně kontrolovat hru pres ABGX. Návod na nastavení programu je zde: http://console-forum.net/tema/57624-par-rad-jak-se-chranit-proti-banu-a-navod-na-abgx360

V současné době je v ABGX dotabáze patchů AP 2.5 na DB 2.0.13146.0, pokud máš tedy tento DB, je vyzkoušené, že to půjde bez problémů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hral jsem ho nez vysel ne dash, ted je jeste novejsi a nejde mi nic, takze cekam na reflash a pripravuju zalohy 8)

Jinak to necham tedy jeste jednou profrcet a pak ten autopatcher kvuli videu ? Vzdycky jsem to tim musel projet aby se doplnilo ci co video, jinak mi to ukazovalo chyby v Mulleter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hral jsem ho nez vysel ne dash, ted je jeste novejsi a nejde mi nic, takze cekam na reflash a pripravuju zalohy 8)

Jinak to necham tedy jeste jednou profrcet a pak ten autopatcher kvuli videu ? Vzdycky jsem to tim musel projet aby se doplnilo ci co video, jinak mi to ukazovalo chyby v Mulleter.

Když budeš mít nový flash , tak už kromě ABGX nic nemusíš používat . Ty jsi ještě používal Mulleter ? Ten už se nepotřebuje na patchování wave - je na to 360WavesPatcher .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen pro kontrolu, vim ze je to stolety stary, takze uz nemusim pridavat nikde video soubory atd.. to je max parada.

Tohle mi prave hazel Mulleter bez Patcheru a kdyz jsem nepridal video tak only play dvd, tak nevim jestli to tak muzu nechat nebo porad pouzivat ten soft na WAVE, pripadne na jakou patchovat ? Dlouho jsem se o to nezajimal, 1.5 frcela luxusne az do ted.

mulq.pngul2.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Musim tedy stale pridavat to video, patchovat na nejakou wave v autopatcheru i kdyz mam flash 1.91 ?

Já jsem ti jasně psal " Když budeš mít nový flash , tak už kromě ABGX nic nemusíš používat " - jen v ABGX patchovat hry s AP25 , pokud budeš hrát na live , tak i SSv2 . Jinak se to ABGX používá hlavně na kontrolu - jestli je stažené iso v pořádku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu