Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

split screen ?!?!


rytmy

Otázka

http://www.co-optimus.com/system.php?id=1&direction=DESC&playerComp=%3E%3D&playerNum=2&splitscreen=on&splitandonline=on&genre=&esrb=%25&released=All

to ako oní si robia srandu, že len toľko hire sa dajú hrať Split screen ??

ak niekto vie ako nastaviť ten filter tak, žeby som videl čo sa dá hrať Split screen offline tak by som ho poprosil keby mi to linkol ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Mám takový dojem, že sis nastavil špatně filtry. Zkus tohle:

http://www.co-optimus.com/system.php?id=1&page=0&playerComp=%3E%3D&playerNum=2&esrb=%&released=Y&splitscreen=on

Čistě hry s splitscreenem. A má to tři stránky, ne jen jednu. Tekken tam je ale trochu divně, to je také pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vieš ono pálil som vela už hier s nadšením, že sa to dá hrať split screen a nedalo sa..

A ktore to boli? Mas vytvoreny druhy profil pre druhy ovladac ?

P.S. Prichadza zaujimava moznost na TV 3D pre dvoch hracov pri hrani na splitscreene. DUAL VIEW sa hra na plnej obrazovke, je potrebne kupit pre tento ucel sadu dvoch polarizacnych okuliarov, ktore maju obidve sklicka rovnakej polarizacie (narozdiel od 3D okuliarov), ale rozdielnej polarizacie od dvoch samotnych okuliarov.

Nevyhoda je, ze takto su obrazy natiahnute...to by museli byt moznosti v hre v splitscreene pre dvoch hracov aby boli tie dva obrazy stlacne z formatu 16:9.

Jedine nenatiahnute horizontalne obrazy budu v Philips 21:9 http://download.p4c.philips.com/files/5/50pfl7956h_12/50pfl7956h_12_pss_slk.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli tomu dobře rozumím, tak vlastně ani žádný závody aut nejsou pro dva hráče do jednoho obýváku. To je pěkně k smíchu..... ...anebo spíše k pláči.

Kromě dětských "Cars 2" si dva, kteří sedí vedle sebe nezazávodí. A přitom je v tom takový potencionál, když tedy odmyslím všechny ty možnosti při spojení internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No vida....... A hned je co hrát ve dvou doma!

Vidím, že avizovaný seznam není moc OK..... Ja měl doma hru "Pirates of the Carribean: At World's End" a se dvěma připojenými ovladači jsem nenašel nic, jak bych to rozjel pro dva hráče zároveň....

"Nerozjel" si co-op v kampani, alebo v modoch? Pretoze iba v mode mozete hrat dvaja.

Co sa tyka tvojej poznamky, ze ci na inych hrach ako napr.auta, nie je splitscreen, tak si musis uvedomit, ze ten zoznam hier je Co-op, cize laicky "spolocne" proti niekomu/niecomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
"Nerozjel" si co-op v kampani, alebo v modoch? Pretoze iba v mode mozete hrat dvaja.

Hmmm, tak není to před měsícem, už si na 100% nevzpomenu, jak to bylo, ale vím, že jsem dával v menu cokoliv a nikde jsem se s druhým ovladačem v menu "nenašel". Jak je ale podle tvých slov vidět, asi jsem špatně hledal. Po nějaké chvíli pokusů/omylů jsem to vzdal a hrál se klasický příběh pro jednoho hráče....

Každopádně poklona ostatním! Je vidět, že máte přehled s těmi co-op hrami! Já jsem hledal něco se závoděním pro dva na jedné konzoli a také jsem hledal marně. Teď už se těším na svoje nové zážitky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu