Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s titulky


Wita

Otázka

Chci převést pár filmečků a hodit je na "ftp"(např. Ken Park, Reservoiar dogs, apod.), ale během konvertování jsem zjistil, že místy titulky scházejí, přičemž na jednom místě je to asi 5-ti minutovej úsek. Nevíte někdo jak tomu předejít? Chyba kodeků, nebo programu? Používám PSP Video Express..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nn zadna chyba kodeku me to dela taky. vyresil jsem to tak ze jsem napred programem PocketDivXEncoder ( http://andrewsm.net/psp/files_pc.htm ) pridal do filmu titulky a ulozil to jako novy video. pak uz jsem to jenom PSP Video expresem prevedl do mp4 . je to 2x delsi postup ale funguje to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

akorát jsem stáhnul movie creator, převádím "Kids" a hned při prvních minutách se tam titulky několikrát neobjevili. Pravda je, že některý fimy proběhli úplně v pohodě, ale u jinejch ty titulky prostě vypadávaj a vždycky na stejných místech, ale v originálu jsou v pohodě. Zkusím postup jak psal Osmen..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
akorát jsem stáhnul movie creator, převádím "Kids" a hned při prvních minutách se tam titulky několikrát neobjevili. Pravda je, že některý fimy proběhli úplně v pohodě, ale u jinejch ty titulky prostě vypadávaj a vždycky na stejných místech, ale v originálu jsou v pohodě. Zkusím postup jak psal Osmen..

jj skus to 100% to funguje akorad to vlastne 2x konvertujes takze je to hodne zdlouhavy ale jak rikam 100% uspesny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj ja jsem konecne zjistil adresu a heslo a zrovna to prestalo jet :(
FTP se momentakne presouva na jiny server tagze jeste asi chvili nepobezi :(
bohuzel na nas rix nejak zapomnel :( rikal 2dny a uz to je 5 .. ale budme schovivavi mame to zadarmo :)

Jinak s tema titulkama, mam aplikaci "directvobsub" ktera mi prida titulky do jakyhokoliv videa a netalo se mi ze bych mel nejake vypadky...taky se muze stat, ze ty titulky nejsou spravne nejak napsany, stalo se mi to jednou kdyz jsem prevadel avi do dvd s titulkama...prehravac bs player to prekousal spravne, ale ten program ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu