Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Cesky Live vs. UK Live


nejvetsiborec

Recommended Posts

Dnes jsem ucinil velice zajimavy objev, a to, ze Games on Demand hry na Ceskem Live jsou o hodne levnejsi nez na UK uctu.

Treba priklad:

Dead Space stojí na UK Live 1840 MSP, zatímco na českém stojí pouze 1040 MSP, což je rozdíl 800 MSP. To znamena 200,- zhruba. Takže alespon jednu nejakou vyhodu ten cesky Live ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

A pokud jsi si koupil nejakou arkadovku na UK uctu, tak po migraci se modli aby ti ta hra fungovala v poradku. Ja jsem si koupil Risk Factions (pres UK ucet) pak jsem migroval, a po nejaky dobe mi ta hra po spusteni sekala a tak ze ji stahnu znovu, ale uz jsem ji nemoh stahnout v plne verzi! to je dalsi velke "+" migrace, takze bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

custe, chci se zeptat, ja sice xko nemam ale ptam se: kdyz si kupim ten dead space za tech 1040MSP tak to budu mit tak za 320 KC ? (http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007L1NA000PQK to sou ty pointy ?) [naka blbost ne ? :D o live nwm skoro nic... tak se pls nezlobte jestli pisu nesmysl...]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, je to tak. Prostě jsou hry v zahraničí levný a promítá se to i na xbox live. Například tady máš Dead Space 2 za zhruba 500Kč a ani poštovný neplatíš:

http://www.thehut.com/games/platforms/xbox-360/dead-space-2/10177583.html

Dead Space 1 jsem tam na xbox nenašel, ale je jasný, že by byl za pakatel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu