Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dasboard Podzim 2011-Novinky


mendlik18

Recommended Posts

Novy dashboard bude již za chvili...

Nova verze dashoardu bude nest číslo 2.0.14448.0

Novinky:

socialní aplikacce Skype

Youtube

Internetový vyhledávač Bing

Aktualizovaný dashboard a kinect dashboard

Živé televizní vysílání

Plná podpora hlasu (přes kinect)

ovládání kinectem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Skype, youtube, prohlížeč... To je pecka. Není co dodat, hrozně se těším. Akorát doufám že proti pirátům to nebude zas tak hrozný, ja sice jedu origo, ale půlka friendlistu by zase vymizela :(

A to živé televizní vysílání? Za to se asi bude platit ne? České kanály tam asi nebudou, nebo ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Skype, youtube, prohlížeč... To je pecka. Není co dodat, hrozně se těším. Akorát doufám že proti pirátům to nebude zas tak hrozný, ja sice jedu origo, ale půlka friendlistu by zase vymizela :(

A to živé televizní vysílání? Za to se asi bude platit ne? České kanály tam asi nebudou, nebo ano?

vzhledem k tomu ze i slovenske televize (resp. kanaly) jsou o deset svetelnych let pred nasima televizema( v online vysilani), ktere nejsou schopny si zaridit online .. tak bych vubec s ceskejma kanalama nepocital :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co potřebuješ online vysílání na xboxu, když ho máš připojený na televizi a dívat na vysílání se můžeš tam ? :D Jedině že bys bydlel na místě, kde není TV signál, ale internet ano, například vysoko v horách, v hluboké rokli, nebo pod vodou. Reklamy stejně nepřeskočíš, nahrávat se to taky nedá, podle mě je to naprosto zbytečná věc u které navíc musíš mít GOLD, aby ses vůbec mohl na něco dívat. Já mám xbox na hry a nic víc tam nepotřebuji, všechno ostatní je na PC včetně televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co potřebuješ online vysílání na xboxu, když ho máš připojený na televizi a dívat na vysílání se můžeš tam ? :D Jedině že bys bydlel na místě, kde není TV signál, ale internet ano, například vysoko v horách, v hluboké rokli, nebo pod vodou. Reklamy stejně nepřeskočíš, nahrávat se to taky nedá, podle mě je to naprosto zbytečná věc u které navíc musíš mít GOLD, aby ses vůbec mohl na něco dívat. Já mám xbox na hry a nic víc tam nepotřebuji, všechno ostatní je na PC včetně televize.

Je to tak, ale když je to zadara, tak proč to nemít i tady? Bylo by to sice malé, zbytečné ale nějaké spestření :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu