Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dasboard Podzim 2011-Novinky


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak kupříkladu já gold nemám a na live tím pádem ani nechodím, navíc nemám aktuální DB, takže stejně nemůžu. Podle mě gold určitě nemá většina lidí, ale jen ti co hrají online, jinak je to zbytečně drahá věc jen kvůli FB, twitter, nebo skype, který samozřejmě bez gold účtu nepojede a který mám zadarmo na PC ;)

Já neříkám, že to nemůže být dobrá věc tady to vylepšení, ale podle mě ho nevyužije tolik lidí, kolik si myslíš. Nebo aspoň já si myslím, že ne v ČR. To už by bylo lepší, kdyby MS udělal jazykové verze DB, nepřidával zbytečně kraviny napevno, ale nechal to na uživatelích, aby si stáhli co potřebují. Tím by se vyřešilo i to, že uživatelé, kteří nechtějí gold, by si nestahovali něco co stejně nevyužijí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedině LIVE ..jedu nejvíc multáky tak že bez něj ani ránu...sice si platíš ms služby ale za to jsou kvalitní oproti PS3 kde nic neplatíš ale třeba zvuková komunikace chat party je hrozná...ber to tak .ty platíš live ale za to jsi jako v luxusu.jiná konzole ti toto nedá co ti dá xko s live

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedině LIVE ..jedu nejvíc multáky tak že bez něj ani ránu...sice si platíš ms služby ale za to jsou kvalitní oproti PS3 kde nic neplatíš ale třeba zvuková komunikace chat party je hrozná...ber to tak .ty platíš live ale za to jsi jako v luxusu.jiná konzole ti toto nedá co ti dá xko s live

Přesně, už jen za ty parádní xbox hry za to ten gold stojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, pro lidi co hrají online je to určitě oproti PS3 kvalitní služba, za kterou se hodí platit. Ovšem já se řadím k těm, kteří on-line nehrají, protože je to nebaví, tudíž je live pro mě na nic, takže si ani ty aplikace spojené s ním neužiji. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nový vzhled Dashe mě trošku zaskočil a mám z něj všelijaké myšlenk,y na jednu stranu se mi líbí, ale na druhou mi přijde nepřehledný, ovšem těžko soudit bez vyzkoušení :), takže si počkám až je budu moci vyzkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu