Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dasboard Podzim 2011-Novinky


mendlik18

Recommended Posts

  • Odpovědi 175
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A taky se muze rozloucit s hranim zaloznich XGD3 her, to nezapomen dodat !

Na to jsi dosel jak? Podle vseho ti co maji LT 2 a nevlastni live,tudiz xgd3 jim jedou tak si novy DB nainstalovat mohou a xgd3 jim pojedou dal.Vecer to zkusim.Aspon tak jsem to pochopil podle toho co mi psal Romik ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a já jsem teď na iXtreme.net foru četl, že xgd3 nejedou a ještě cosi: ,,reburn all your XGD3 games again using Buner Max on an ihas drive because truncation also no longer works on the new dashboard", co je na tom pravdy???

Tak sem se mylil a cetl jsi dobre.XGD3 mi jely bez nutnosti TU ale ted po novem DB mi prestaly XGD3 hry jet s HDD ale s CD jedou normalne.LT3 nema cenu davat, urcite pujdu do RGH nic jineho ted nema cenu.Kdo chce hrat na LIVE bez staleho kontrolovani co a jak se zrovna vyvyji at hraje origo,jinak RGH je bezkonkurencni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale k čemu twitter nebo facebook na xboxu, mě je to teda docela k ničemu, leda bych zaplácával zeď deb1lníma statusama o tom, jakej achievment jsem si právě udělal, o což snad nikdo nestojí. Vyzkoušel jsem to a klidil jsem se pryč. Youtube by se asi hodil víc, ale taky to není nic nutnýho, kvůli čemu by bylo třeba se vzrušovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlaha: ale už jenom z principu. Na internetu na PC se za tajty věci neplatí tak proč na xboxu jo? To je ze strany microsoftu hodně přepálený, facebook bych oželel to mi je tak nějak jedno jestli tam je nebo neni twitter noten jakž takž, ale na youtube sem se těšil. Jo microsoft už neví kde by z lidí vycucal prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, nejde o to jestli se to tam využije nebo ne .. ale proč bychom za to na Xku měli platit a na PC ne ? Kde je potom spravedlnost co se týče konzolistů ? Hry oproti PC jsou taky dražší, teď se ještě k tomu všemu platí za to za co se na PC neplatí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu