Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash orig. fw 6.60


Jitus

Otázka

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Také bych chtěl poprosit o radu-koupil jsem holce PSP v bazaru,šla tam iso hra z pamětovky,ale chytrá holka si přeinstalovala nějakým způsobem FW na 6.60 a už nic nespustí,jsem v tom amatér,tak bych potřeboval radu co stím udělat,aby šly opět hry iso-děkuju za pomoc

P.S.příloha o verziPSP.bmp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, nevím, ale asi dělám něco špatně............ Podle toho návodu píšou:...... ROOT je myšlenej jako MP-ROOT na kartě? A jak se píše o spuštění 6.XX Downgrader. tak se mi neobjeví ve složce gAME a mám tam akorát PSP update 6.20.... Prosím o radu co dělám špatně. MOC DÍKY.

  • rozbalte archiv 6.xx Downgrader v4.zip a složku PSP nakopírujte do rootu MemorySticku (u PSPgo do rootu interní flash)
  • soubor EBOOT.PBP odpovídající verze oficiálního firmwaru 6.20 (případně 6.35 pro modely 07g a 09g) nakopírujte do složky PSP/GAME/UPDATE/ na MemorySticku (u PSPgo v interní flash)
  • z XMB menu GAME spusťte 6.XX Downgrader
  • řiďte se informacemi na displeji
  • po dokončení instalace se zobrazí obrazovka BSOD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne root karty je myšlená základní složka té karty, je to to co se ti otevře po připojení do PC (je tam právě i ta složka MP_ROOT,VIDEO, atd.), ten downgrader musíš mít v PSP/GAME/downgrader a v ní soubor .PBP, takže dej pozor ať to není ve více složkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

*Madridista* nevím jak to udělala,blbnula s tím celej den a pak fňukala,že jí nejde iso hra,tak jsem se začal pídit co a jak a našel jsem toto forum,pak jsem juknul do PSP na FW a hledal dál co s tím udělat.Až dnes skvělé info o downgradu-jdu to stáhnout a pokusím se to nahrát,snad se zadaří a budu mít opět klid od dcery.Jen dotaz mám tam dát 6.20,nebo 6.35?Ten 6.20 hází chybu a nejde stáhnout.Děkuji za další rady

P.S.Potom,když se tedy povede nahrát 6.20,co přesně tam nahrát dále,aby šly opět ty hry z karty-čtu v návodech zde na foru,ale moc z toho nejsem moudrej-dal jsem i do dotazu nahoru obr pod baterkou,je to tedy verze desky 0B?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, potřebuji pomoct mám psp 3004 a version 6.60. Potřebuju vědet jestli už se do toho někdo dostal abych mohl nahravat stažené hry. Jestli ano mohl by mi někdo dát návod jsem v tomhle amatér :roll:. Ale koukal jsem u pár lidí a tem to de, ale potřebuju ten návod nebo nějaký prográmek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, samozřejmě, že už jdou na 6.60 stažený hry (už více jak měsíc). Každopádně ti doporučuju, aby jsi si downgradoval na 6.20 a následně si tam dal 6.20 PRO B9 Permanent, kterej je oproti 6.60 nastálo, takže ho nemusíš po restartu PSP znovu nahazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam 2004,dneska jsem přehrával dvě psp a nějak jsem se do těch složek zamotal a jedno jsem nainstaloval pouze na origo 5,50 ,,druhý je normálně 5,50 GEN-A ,..moje otázka zní,je nějaká možnost abych dostal zpět z 5,50 na jakoukoliv jinou verzi z které budu moci nahrát 5,50 GEN-A? Zkoušim hledat kde se dá..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam 2004,dneska jsem přehrával dvě psp a nějak jsem se do těch složek zamotal a jedno jsem nainstaloval pouze na origo 5,50 ,,druhý je normálně 5,50 GEN-A ,..moje otázka zní,je nějaká možnost abych dostal zpět z 5,50 na jakoukoliv jinou verzi z které budu moci nahrát 5,50 GEN-A? Zkoušim hledat kde se dá..
Spíš bych ti radil udělat aktualizaci na 6.60 a dát si tam 6.60 PRO B10 CIPL, protože ten GEN už je starý a nové hry se musí patchovat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu