Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Playstation 3 120GB/GO (slim) CACH-2004A


Marsupials

Otázka

Ahoj odbornici!

Koupil jsem Playstation 3 120GB/GO (slim) CACH-2004A.

Dřív jsem měl PS1, ale to už je dlouho, ted sem vahal mezi xboxe, ale nakonec jsem oprasil starou lasku :)

Mužete mi dat par rad do začatku?

Co znamena CACH-2004A?

Je už nejaky zpusob jak hrat paleny hry?

Chtěl bych dokoupit nejakou to 'move sadu', co všechno budu potřebovat a kde je nejlepší to koupit.

Moc děkuju všem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

To Filip: Dobra..od ted bez hovadin. Bratri maji xbox, tak sem myslel....nicmene tvuj navod zkudim az jako posledni, pac nejsem bill gates.:roll:

To huhla: dival sem se na czhsare a ulozto a vsechny hry maji vic nez 4gb. Pro tuhle variantu bych byl nejradeji ale jestli je max 4gb, tak asi nic.

To klatič: zatim jsi vitez, jdu se mrknout na odkaz co jsi poslal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele huhla to myslel takhle ty hry můžou mít třeba 40gb 20gb atd ,ale pokud soubor maj větší než 4gb pak to nejde zkpopírovat na hdd s formátem FAT32 na velikosti her nezáleží není to přece jeden soubor;) PS: jen chci ,aby to k něčemu bylo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha. Takze jestli tomu rozumim, tak hra ma 8gb a je tvorena napriklad ze 100 souboru, kde ani jeden neni vetsi nez 4gb, tak to jde?

Hele huhla to myslel takhle ty hry můžou mít třeba 40gb 20gb atd ,ale pokud soubor maj větší než 4gb pak to nejde zkpopírovat na hdd s formátem FAT32 na velikosti her nezáleží není to přece jeden soubor;) PS: jen chci ,aby to k něčemu bylo:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přesně tak jak píšeš, hra má spoustu složek a v nich uložené soubory, pokud je jeden z nich větší jak 4gb tak ho nedostaneš na souborový systém FAT32. Pozor najdou se ovšem linky ve kterých se nalézá již rozdělený soubor co má víc jak 4gb, nese označení split files. Ten spustit z exteráku nelze, je připraven pro uložení na interní HDD PS3 pomocí multimanu, jenž si jej pak spojí do původního formátu. Kupříkladu za času JB na fw 3.41 jsem si přes FTP uložil na interní HDD Uncharted2, přešel jsem na CFW 3.55 a přes multiman jsem z interního HDD vykopíroval na exterák U2, multiman jej rozdelil tak aby se vešel na HDD FST32.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nebude lepsi kdyz nejdri venujes tak den na to aby jsi si neco precetl o tom jak to funguje kam co kopirovat atd:?

pac s takovou ti tu bude kazdej davat rady a budes v tom met gulas jak hovado

se vsadim za az rozjedes ftp server tak tvoje otazka bude a kam to mam kopirovat jsou tam nejaky nesmysli atd.

ja ti radim NECO SI O TOM PRECTI HLEDEJ NA NETU JE TOHO HAFO!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jinak výborná pomůcka pro to aby jsi zjistil co vlastně ve složce BLESxxxxxx je, hodí se to hlavně při přesouvání když máš plný HDD, ve složce \GAMES\BLES-01040\PS3_GAME najdeš soubor ICON0 to je vetšinou úvodní logo hry.

bestak se mel naucit s tim ftp pac az stahne hru ktera ma 20 gb tak bude v riti pac ma flashku 16 gb a bude zase psat jak to ma udelat atd

120GB je dost málo, to bude mít za chvilku narvaný, pak stačí vyměnit HDD za 500GB a tenhle šoupnout do externího boxu, rázem máš 120GB externí disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja mam 80gb a staci pac nehraju 10 her najednou mam tam vzdycky tak 4 hry a zbytek v pc kdyz chci nejakou jinou tak proste smazu nejakou v ps3

problem je v tom ze ja stahuju jenom hry ktery chci opravdu hrat a dohrat a nestahuju vsechno jenom proto ze je to zadarmo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Poslední OT, no vidíš já hry sbírám a po dohrání si je rád zopáknu, noťas moje přítelka už tolikrát shodila že už mě přestalo bavit hledat kam to všechno ukládat a pak si chci zahrát hned a ne čekat až se mi hra přesune na interák PS3.

takže budu mit GAMES / BLES / soubory hry?

to co většinou stáhneš bude v rarech, po spojení by ti měla zůstat složka BLESxxx a tu dáš do GAMES, pozor nesmíš mít vnořenou složku BLESxxxx/BLESxxxx/soubory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu