Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

Jak to je s těma texturama, když hru nainstaluju? Opravdu budou horší, než když budu hrát z dvd?
je to fakt horší, a dokonce jsem četl že u starých xboxů pokud to nainstaluješ na HDD tak se přehřívají a už několika lidem to zničilo konzoli (RDR). Já mám sice slimko , ale i tak to raději jako jedinou hru hraju z disku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nedostaneš, ale můžeš si zaplatit VIP na share-foru, stáhnout si ISO a hrát v CZ... Samozřejmě se předpokládá, že máš alespoň flash

Hele, mám xbox - někde se mi tu válí v bedně, když jsem ještě hrál, tak jsem patchoval na wave 2, když stáhnu tu českou verzi a patchnu to na wave 2, pojede mi to? Radši bych hrál skyrim na ovladači než na klávesnici :)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heleďte v hlavní linii jsem teď našel toho Esberna, přived ho k tý ženský, pokecali sme a ted mam jít k nějaký tý zdi draků nebo něco takovýho....jak sem tak daleko?? v půlce nebo ještě ne?? díky

plus mínus v půlce... samotný příběh je strašně krátký

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, díky, já to dělám tak, že vždycky chvíli dělám hlavní linii, a pak třeba cca 4 dny dělám vedlejší pro cechy a různě prostě vedlejší úkoly, pak zase chvíli hlavní tak dva tři úkoly a zas vedlejší a takhle to střídám :) nechci to mít totiž tu hlavní linii dohranou hned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz pro ty, co sou v příběhu trošku dál. Dostal sem od draka Paarthurnaxe za úkol získat Svitek předků:

tesv2011-11-1520.jpg

a zároveň s tím mám od Septimuse Signuse tento úkol přeložit lexikon:

tesv2011-11-1520.jpg

sem u nějakýho zařízení a nevím co s ním:

tesv2011-11-1520.jpg

poradíte prosím? chci se v příběhu hnout dál díky

Mám úplně stejný problém dojdu na konec Černoty a nevím jak dál. Je tu nějaký dwamerský přístroj dám do něj lexikon a nic se neděje stále mi něco chybí, ale nemohu přijít na to co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám úplně stejný problém dojdu na konec Černoty a nevím jak dál. Je tu nějaký dwamerský přístroj dám do něj lexikon a nic se neděje stále mi něco chybí, ale nemohu přijít na to co

pořád klikej na první nebo druhý sloupek. Střídej to a za chvíli se ti otevře i třetí. Pak kombinuj 1. 2. 3. a nakonec se ti otevře i čtvrtý. Je to sice trošku napalici, ale dá se to odklikat :)

jinak s ostatními problémy jdi sem:

http://www.wareznet.cz/viewtopic.php?f=19&p=1231969#p1231969

tam řešíme problémy s questama a hýbe se to tam. Vždycky někdo správně poradí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi, mě RPG vůbec nebavej ale ted si na YT prohlížim videjka Skyrimu a chci se zeptat? O čem to vlastně celé je (příběh), jak se to hraje atd?

Není nic lepšího než:

http://games.tiscali.cz/video/the-elder-scrolls-v-skyrim-videorecenze-57670

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se divim ze este nikdo nestahl tu ceskou verzi ze share-forum.net a nedal ji na pospas fandum, pac s mou slabou anglictinou se to hrat neda

Ty bys byl takový hajzl a zavinil to že už nikdy nikdo ze share fora žádnou další hru do češtiny nepřeloží ? Jestli o takovou hru stojíš , tak každý má možnost se stát V.I.P.členem na s-f a hry v cz si stáhnout .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bys byl takový hajzl a zavinil to že už nikdy nikdo ze share fora žádnou další hru do češtiny nepřeloží ? Jestli o takovou hru stojíš , tak každý má možnost se stát V.I.P.členem na s-f a hry v cz si stáhnout .

vim je to svinarna ale ted nenabiraj do vip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo stoji to 12 euro ale ted je VIP uzavreno... Cekam az ho otevrou.

Určitě stojí! Maj to parádně ošetřený, jak máš VIP tak rovnou hry v cz (a neni jich málo, brzo bude L.A.noir :) ) stahuješ z jejich privátního serveru. Ted hraju Dead Island s cz titulkama a je to super no a i když nejsem nějakej RPGčkář tak Skyrim v cz si určitě dam :)

Takže ANO příspěvek cca 300kč za to opravdu stojí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu