Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Elder Scrolls: Skyrim


onefootman

Recommended Posts

jojo ta tlapa se musela vrátit obchodníkovi, který staaašně děkoval blabla :) . jinak tu misi sem dávno vyřešil. Doporučení pro tebe abys nebloudil: jak najdeš ty důkazy, tak si je projeď v inventáři a knihu otevři a přečti si ji. Jinak budeš hledat pořád dál. Jo a koukej kolem sebe, protože na jednom místě je položený hábit kouzelníka (asi pro maskování mezi strážema)

já když je začnu rubat pěstma, tak po mě stejně jdou stráže :-/ tak nevím no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 396
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdar borci, tak už to chvili hraji a začnu diskutovat s vama :) .. zatím nejsu nejak daleko, ted sem nekde v horach v chramu, prosel sem prvni hadankou jak otevrit branu (had,had,ryba) a ted me zabili kostlivci (poprve sem umrel) :D .. ste asi omoc dál že ?? .. ještě to moc nemám obhlidle jako upravování vybavení nakupovaní atd, zatím chodím po světě a mlátim vše živé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou k nečemu ty dračí kosti a šupiny nebo je můžu prodat? A když absorbuji duši draka, tak se stane co? Poprvé to bylo jasné, ale teď jsem zabil další a výsledek nevidím.

ze začátku sem je taky prodával (dost si tím člověk přivydělá) ale schovávám si je, protože onefootman psal, že se dají použít na výrobu hodně silného brnění. Takže ze začátku si je prodej a až koupíš barák, tak si je tam schovávej. Draků ve hře potkáš ještě hromady (já jich mám zabitých skoro 20)

jinak ty duše se používají na kouzla, která spouštíš RB. Budeš se je učit postupně plněním hlavních questů, já jich umím 5 nebo 6

edit// abys mohl vyrobit dračí brnění budeš potřebovat smithing na 100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši dá se postava nějakým způsobem oddálit (pohled 3. osoby) tak jak to šlo třeba ve Fallout trojce ?

Je nejakej rozdil v P2P verzi a pak v oficialnim release? (skyrim je jen P2P zatim... ale treba MW3 jsou obe)

Diky za info

jaký je vůbec rozdíl v těch MW3 verzích ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na to nepřišel - to moje ženská. icon_biggrin.gif paří se mnou a já byl bezradnej tak se na to koukla a bylo (a to je blondyna ).mazec... s tema zbranema to jde,parkrat se mi to povedlo,ale to nastaveni toho mi pripada dost chaoticky vyreseny...

Staci se podivat ze spodu na tu hul, kterou to otviras, symboly jsou na ni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porazil sem prvního draka, ted jdu kamsi do hor ze mi borec poví o tom co mám za schopnosti... jo a jak hrajete? já mám v levé ruce blesky a v pravé zbraň :) .... a kde prodávat věci už nic neunesu :D ... a jak se skiluje, zatím vylepšuju jen damage, na co bych se měl zaměřit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

porazil sem prvního draka, ted jdu kamsi do hor ze mi borec poví o tom co mám za schopnosti... jo a jak hrajete? já mám v levé ruce blesky a v pravé zbraň :) .... a kde prodávat věci už nic neunesu :D ... a jak se skiluje, zatím vylepšuju jen damage, na co bych se měl zaměřit ?

já treba mam v leve ruce stit a v prave mec,když je víc nepratel tak vyvolam kouzlo (nejakyho "demona" ) a pak bujuju s ním....Pokud je to i tak tezky,mam v leve ruce kouzlo healing (ktery me uzdravuje ) a v prave podle situace bud kouzlo nebo zbran,.... veci prodavej ve mestech v obchodech,napr.zbrane u kovaru atd... skillujes pouzívanim zbraní nebo kouzel,napíše ti to level up a ten si pak vyberes... ja to zatim rozdeluju tak nejak rovnomerne...

Jinak na začátku jak byli ty kameny : pokud potrebujete rychleji vylepsit nejaké schopnosti - napr.mam misi za maga která je težká a potrebuju aby mi skill rychleji rostl a tim se dostanu rychleji na vyssi level a otevrou se mi nove moznosti - zajdu ke kamenům a dam maga a za jakekoli kouzleni v bojích mi skill maga roste rychleji o 20 %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já treba mam v leve ruce stit a v prave mec,když je víc nepratel tak vyvolam kouzlo (nejakyho "demona" ) a pak bujuju s ním....Pokud je to i tak tezky,mam v leve ruce kouzlo healing (ktery me uzdravuje ) a v prave podle situace bud kouzlo nebo zbran,.... veci prodavej ve mestech v obchodech,napr.zbrane u kovaru atd... skillujes pouzívanim zbraní nebo kouzel,napíše ti to level up a ten si pak vyberes... ja to zatim rozdeluju tak nejak rovnomerne...

Jinak na začátku jak byli ty kameny : pokud potrebujete rychleji vylepsit nejaké schopnosti - napr.mam misi za maga která je težká a potrebuju aby mi skill rychleji rostl a tim se dostanu rychleji na vyssi level a otevrou se mi nove moznosti - zajdu ke kamenům a dam maga a za jakekoli kouzleni v bojích mi skill maga roste rychleji o 20 %

to o těch šutrech sem nevěděl díky :) jinak mě vyvolávání vůbec nejde. měl sem i nějakou staffku na zombíky a stejně nic. ať mířím na nepřítele nebo do země, tak se nic neděje. je v tom nějaký fígl nebo sem levej? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zombie můžeš pouzit jen pokud okolo tebe jsou mrtví a ti pak vstanou a pomáhají ti,pokud vyvoláváš (at uz toho vlka nebo ohnivou zenskou ) tak

je to podle obtížnosti protivníka a tvého skillu - pokud bojujes proti hodně dobrýmu maníkovi a máš vyvolávání na novice tak musíš třeba 6x i více nez se to povede,s přibývajícíma zkušenostma se to lepší,já hodně pouzívam fury- nepratele se vrhnou na sebe a más vystaráno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zombie můžeš pouzit jen pokud okolo tebe jsou mrtví a ti pak vstanou a pomáhají ti,pokud vyvoláváš (at uz toho vlka nebo ohnivou zenskou ) tak

je to podle obtížnosti protivníka a tvého skillu - pokud bojujes proti hodně dobrýmu maníkovi a máš vyvolávání na novice tak musíš třeba 6x i více nez se to povede,s přibývajícíma zkušenostma se to lepší,já hodně pouzívam fury- nepratele se vrhnou na sebe a más vystaráno...

a jak si ty kouzla vylepšuju? zvyšuju jim akorát level a účinnost, ale třeba flames mám pořád na novice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stálím pouzívám zbraní a kouzel si prece zvysujes tvůj level - když se lišta naplní dáš si level up - kouknes se na nebe - vylepsi si magii a tam to mas prece rozepsany - takze když potrebuju zlepsit si flames - ten je v destruction tak se podivas na nebe a vylepsis si destruction - chapes? haček je v tom , že nektery jdou vylepsit az od určitýho levelu - napr.ja mam v destruction otevreny pouze 2 "HVEZDY" protoze zbylé jsou az od leveru 30 a 40,a to budu za hodne dlouho...Dokazuje to jak je ta hra obrovska..jen si rikam,jestli je spravne ze to rozdeluju rovnomerne,jestli se nemam zamerit jen na jedno..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stálím pouzívám zbraní a kouzel si prece zvysujes tvůj level - když se lišta naplní dáš si level up - kouknes se na nebe - vylepsi si magii a tam to mas prece rozepsany - takze když potrebuju zlepsit si flames - ten je v destruction tak se podivas na nebe a vylepsis si destruction - chapes? haček je v tom , že nektery jdou vylepsit az od určitýho levelu - napr.ja mam v destruction otevreny pouze 2 "HVEZDY" protoze zbylé jsou az od leveru 30 a 40,a to budu za hodne dlouho...Dokazuje to jak je ta hra obrovska..jen si rikam,jestli je spravne ze to rozdeluju rovnomerne,jestli se nemam zamerit jen na jedno..

to chápu. sám to tak mám. destruction kouzla mám na 40 úrovni. ale flames mám novice a firebolt apprentice už od začátku hry. tohle je mi divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm..tak to nevim...jestli neni nutny mit treba roucho kouzelníka a to nosit...prece jen pokud jsi valecník tak asi nemůžeš být mistr kouzel...nevim to me jen tak napadlo...

jeste jedna vec na kterou jsem prisel : nehledejte recepty na vytvoreni lektvarů - smes rostlin atd..- najedte do inventare a rostlinu snezte - ted jem to zkusil a najednou vim co a jak ukuchtit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim... ja si to stejne dam odzačátku az to budu mit v cestine :-) , to bude silenost.kdyz si vezmu jak je ta hra monstrozni... ale fakt me nehorazne stve jak delas misi a furt se oteviraj dalsi vedlejsi atd... nevim co delat driv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim... ja si to stejne dam odzačátku az to budu mit v cestine :-) , to bude silenost.kdyz si vezmu jak je ta hra monstrozni... ale fakt me nehorazne stve jak delas misi a furt se oteviraj dalsi vedlejsi atd... nevim co delat driv

tak nějak... hra je to vážně epická, povedla se opravdu moc. Jedinou vadou jsou ty questy. občas člověk fakt neví co má dělat. Nějaký quest helper ala wow by se hodil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu