Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

AMD 6990 + Phenom II X2 565


kdyr

Recommended Posts

cs dneska jsem si koupil od kámoše HD 6990 za 5000kč a problém je že chce zdroj 750W a já mam fortrona 550W. Myslýte že to dočasně utáhne? A druhá otázka ted mam HD 5770 a místo ní bych jsi tam dal 6990 myslýte že by to s mým procesorem (viz podpis), jelo líp ve hrách, nebo myslýte že by to brzdil. Mě se to nechce vyndavat a ztahovat ovladače, atd tak se radši zeptám jestli nemáte někdo ty zkušenosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého skromného názoru to bude procesor v nových hrách brzdit..myslím, že to nebude jen procesor..disk, paměti, atd...Ta grafika (pokud se jedná opravdu o 6990) je trochu někde jinde. Už jen z cenové politiky - současný procesor za 1990,- je trochu v nepoměru ke grafice za 15000,-.Každopádně by to chtělo i kvalitní televizi a šaráda s plnýma detajlama a AA na Xtou může začít:-). Proč ji známej prodával? - krom té samé ve dvoujádru už nic výkonnějšího snad není...Sám bych k tomu volil i7, příslušnou desku, SSD disk + kvalitní zdroj - ale to už je cenově někde jinde. Pro sestavu co máš, bych řekl, že se hodí právě ta 5770, ale pokud ji prodáš někde kolem 2000,-. Tak odmítat 6990 za 3000,- by byla hloupost. Aspoň budeš mít potenciální výkon pro budoucí hry, pak jen obměníš procesor - do roku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kámoš si koupil nvidii, protože prej je moc hlučná (no spíš má zazobaný rodiče co mu všechno koupěj). No a k věci CPU mam taktovanej. Monitor mam taky celkem dobrej, a disk a paměti. SSD 90Gb (jen na windows) pak mam normální plotnovej WD. A paměti mam DDR 2 1000Mhz. Takže si to moc nemyslým, že by to něco krom CPU brzdilo. Počkám na další odpovědi

EDIT: jo a nemusíte mi psát co a jak si mam koupit, to mám promyšlené, pouze mi písněte jestli to bude fungovat lépe nebo hůře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no podle mého názoru to zdroj určo neutáhne, procesor to bude brzdit určitě - otázkou je jak moc ti to bude vadit a jak se to bude projevovat v propadu FPS u her, ale pokud máš prachy na zdroj tak jí určitě osaď a třeba za 1/2 roku k tomu dokup novej procesor idálně nějakou i7, paměti a samozřejmě nějakou kvalitní základní desku...

tady máš jen tak pro porovnání článek na PCT, kde testujou jendotlivé procesory s pomalejší HD6970

http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/20678-vliv-procesoru-na-herni-vykon-16-kousku-intel-i-amd?start=16

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

intel je sice výkonnější, ale i s AMD mu v kombinaci s touhle kartou pojede vše na max. Takže si nemyslím,že je nutné kupovat prakticky celou novou sestavu, jen proto, aby měl v některých hrách místo 60FPS, 70FPS :)

Úplně postačí, když koupí

[url]http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051450830972PC16ES[/url]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu